The Elder Scrolls V: Skyrim

Hinda mängu.

5
2
67%
4
1
33%
3
0
Pole hääli
2
0
Pole hääli
1
0
Pole hääli

Hääli kokku : 3

Re: The Elder Scrolls V : Skyrim

PostitusPostitas Krissmanni » 05 Dets 2011, 17:03

Esimesel mänguõhtul sattusin Skyrimis lageda taeva alla, kui kuu tähistaevas oli üüratu, taevalaotust kündsid virmalised ja ingellik muusika kõlas taustaks. Ausõna, mu silmad olid suured nagu veskikivid ja ei raatsinud pilgutadagi, et äkki läheb midagi kaotsi.

Ühes koopas kuulasin, kuidas laest niriseb liiva alla ja mu hämmingul polnud otsa ega äärt, et selline pisike detail tekitab minus füüsiliselt tunde, justkui oleksingi maa all.
Ja väga teretulnud väike uuendus, et pärast tunneli-koopa lõplikku vaenlasest tühjendamist ei pea läbi keerdkäikude tagasi esiukse juurde ekslema, vaid väljapääs asub ka tunneli lõpus.

Tegemist on nii meeletult palju, et mul pole sõnu.
Iga liigutus võib käivitada uue liini - võtad riiulilt raamatu, lootuses mõnda skilli täiustada, aga saad hoopis uue asukoha markeeringu kaardile ja missiooni.
Valikutest läheb silme eest kirjuks. Osad missioonid olen tahaplaanile lükanud, sest ei suuda veel otsustada, kelle poolt olla tahan.

Mäng on nii sujuv ja loomulik, et kui mõni asjapulk annab jutu käigus uue ülesande, aga mul juba eelnevalt see tehtud, siis kiidab ta mind selle eest koheselt, mitte ei lõpeta oma vestlust, millele järgneks mängupoolne teksti-kuvamine, et mission completed vm.

Tegelane on kohati graatsiline nagu Assassin's Creedi kangelane. Ma ei ole siiani ära väsinud imetlemast, millise mängleva kergusega on võimalik treppidest alla hüpata.

Menüüga on tõesti imesid tehtud ning kõik on lihtne ja loogiline. Level-uppimine, relvade-spellide valik on lausa lust. Ja kuidas ma olen armastama hakanud seda meeskoori premeerivat Rrrrrrraahhhhhh-i, kui uue leveli saan!

Jeekim, on alles mäng!

Kui mõnusalt verdtarretavad ka polnud Dead Space 2 necrod, kui vinge ka polnud Cole Phelpsina inimestelt vihjeid välja karjuda, kui kõikvõimas ka polnud Batmanina linna kohal hõljuda...
The Elder Scrolls V: Skyrim on minu selle aasta mäng.
Ma ei plaani järgmised paar kuud mitte ühtegi mängu riiulile ootama tellida, kuigi poed on jõulusoodukatest pungil.

It's official - I am Skyrim's b*tch.

E: Miks ma üldse kirjutama hakkasin - tegelikult tahtsin ma seda öelda, et kui sulle, EstonianBeast, keegi Saints Row 3 osas kuud ja tähti ei luba, siis minu soovitus oleks ka Skyrim.
Pilt
All in the game yo... All in the game.
Krissmanni
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas m2ri0 » 07 Jaan 2012, 01:55

Ülihea mäng , endal olemas , aga tahaksin teada kas kuskil saab arendada lockpickingut ( NT: mõnes ruumis on kirste või uksi , mida saaks avada ) ? :)
"People say nothing is impossible, but I do nothing every day."
m2ri0
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Krissmanni » 07 Jaan 2012, 02:26

Esimese hooga hüppab pähe kaks kohta.
Markarthi linnas on suurepärane Dwemer Museum, mis asub Understone Keepi seinte vahel ja seal on terve toatäis lukustet vitriine.
Ja kui oled otsapidi Thieves Guildi jõudnud, siis on seal üks märksa väiksem toatäis laekaid.
Pilt

Selle postitusega on nõus:
m2ri0
Krissmanni
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas EstonianBeast » 21 Jaan 2012, 23:45

Ell Oh Ell

Selle postitusega on nõus:
Eddynstain
EstonianBeast
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

Medalid: 2
2 koht (1) 1 koht (1)

PostitusPostitas Raimz » 08 Veebr 2012, 22:19

Tõsiselt hardcore Elder Scrolls fännid saavad nüüd täiesti tasuta ja legaalselt alla laadida sarja esimese osa: The Elder Scrolls: Arena.

Miks mitte teha väike rännak minevikku ja taas tutvuda 1994. aasta suure saavutusega ja proovida mängu millest kõik alguse sai.

Pikem jutt, täpsem info ja kõik vajalikud lingid siin > http://pc.ign.com/articles/121/1218052p1.html
Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas EstonianBeast » 13 Veebr 2012, 19:02

Veel huumorit
EstonianBeast
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

Medalid: 2
2 koht (1) 1 koht (1)

PostitusPostitas ShinyBr0n » 13 Veebr 2012, 19:14

Mäng on täitsa olemas ja olen isegi seda mõningad tunnid mänginud, mäng loomulikult vajab aega, sest tegemist on väga suure mänguda, kus questide lõpu nagu poleks olemas. Vapustav mäng on, kui aega leian siis kindlasti mängin ennast jäneseks.
Pilt
ShinyBr0n
PS3 sõber
PS3 sõber
Kasutaja avatar

PostitusPostitas m2ri0 » 13 Veebr 2012, 21:19

ma ei saa kõiki neid stone of barenziah kätte , kuigi youtube video järgi tegin , aga puudus aint dark brotherhoodist kivi ja ma ei leia vastust googlest , paljudel on see puudunud , äkki aitaksite otsida netist või midagi ?! :) :)
m2ri0
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Krissmanni » 13 Veebr 2012, 21:40

m2ri0 kirjutas:puudus aint dark brotherhoodist kivi

Leidsin selle küll ilusasti üles ja veel päris kogemata.
Dark Brotherhoodi missioon on käivitatud? (Seda ma ei tea, kas nende urgas oli ka eelnevalt avatud.)
Siis pole muud kui nende Sanctuary-sse minna ja Astridi toas.
Äkki siit abi:
http://www.youtube.com/watch?v=vThWQapR-KY

Või sa käisidki laua juures ja seal polnud?
Pilt
Krissmanni
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas m2ri0 » 13 Veebr 2012, 21:54

mul on see dark brotherhood santucary maha põlend nagu seest ja kõik questid mis sealt saab tehtud ! :)
m2ri0
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

EelmineJärgmine

Mine E

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR