Just Cause 2

Hinda mängu.

5
3
60%
4
0
Pole hääli
3
0
Pole hääli
2
2
40%
1
0
Pole hääli

Hääli kokku : 5

Just Cause 2

PostitusPostitas Hydrasticus » 25 Aug 2010, 15:33

Just Cause 2

Pilt

• Koduleht: Just Cause 2
  • Arendaja: Avalanche Studios
  • Väljaandja: Square Enix, Eidos Interactive
  • Stiil: Action
  • Väljalaske kuupäev: 23. märts 2010
  • Kirjeldus:
    Rico returns to action in the sequel to Avalanche Studios' gargantuan action game. Just Cause 2 stars Rico Rodriquez, back to wreak havoc once again, this time with a new destination -- the huge playground of the South East Asian islands of Panau. The sequel features more stunts, vehicles and weapons than ever before and an incredible overhauled grappling hook system. Panau itself is an incredibly detailed and vast 1000 sq km game world of different climates and ultra-realistic weather effects. Leap from your plane and skydive from 10,000 feet down into a tropical jungle, tear across an arid desert in a dune buggy or climb your way up a snowy mountain in a 4x4. The vast open-ended, unique gameplay is back, allowing you full freedom once again to free roam and explore the massive world of Panau and tackle your assignments however you want.
  • Multiplayer: Ei
  • Uudised ja eelvaade: IGN
  • Screenshotid: IGN
  • Videod: IGN

1. osal polnud midagi viga, 2. osa on kah suht hea.
Pilt
Hydrasticus
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

Re: Just Cause 2

PostitusPostitas FanBoy » 25 Aug 2010, 15:34

Jama, mulle ei meeldinud.
FanBoy
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

PostitusPostitas keionommik » 25 Aug 2010, 15:36

FanBoy kirjutas:Jama, mulle ei meeldinud.

olen täitsa nõus :good:
keionommik
PS3 friik
PS3 friik

PostitusPostitas RRX » 25 Aug 2010, 16:16

Demo meeldis, täisversiooni pole mänginud .
hinnavaatlus.ee - rocky-b
RRX
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

PostitusPostitas matthiew » 25 Aug 2010, 20:31

Minu meelest ei olnud jama.
Ta oli fun, kuigi ta on üliebareaalne ja halva kontrollimismehhanismiga, halva voice-acting'uga ja ilma multiplayerita.
Aga ta on stiilselt tehtud, ülisuur map, kõike saab õhku lasta, palju autosid, rappel on äge.
Minu silmis samal tasemel Mafia II-ga
Pilt
matthiew
PS3 fänn
PS3 fänn

PostitusPostitas RRX » 25 Aug 2010, 20:50

matthiew kirjutas:Minu meelest ei olnud jama.
Ta oli fun, kuigi ta on üliebareaalne ja halva kontrollimismehhanismiga, halva voice-acting'uga ja ilma multiplayerita.
Isegi mängutegijad ütlesid, et nad ei tahtnudki seda mängu reaalseks teha lihtsalt et fun oleks .
hinnavaatlus.ee - rocky-b
RRX
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

PostitusPostitas matthiew » 25 Aug 2010, 21:19

RRX kirjutas:
matthiew kirjutas:Minu meelest ei olnud jama.
Isegi mängutegijad ütlesid, et nad ei tahtnudki seda mängu reaalseks teha lihtsalt et fun oleks .

Mhmh, aga selle mängu juures ei igatse ka seda, Mafias oleks rohkem tahtnud reaalsust.
Mulle igal juhul meeldib see mäng. :good:
Pilt
matthiew
PS3 fänn
PS3 fänn

PostitusPostitas Conflict » 28 Nov 2010, 22:33

Aga vot mulle isegi väga on Just Cause 2 meeldima hakanud. Minu jaoks on JC2 kõike seda, mida GTA4 pole - ta pakub puhast lõbu ja pikaajalist väärtust. Just Cause 2's on lihtsalt nii palju teha. Ja peabki olema, arvestades, kui suur ja maaliline maailm on suudetud luua! Teist nii suure maailmaga free roam mängu turul praegu pole, ja ega vastast pole ka graafika vallas - džunglid, mäetipud ja linnad näevad suurepärased välja.
Nojah, stoori muidugi on jama ja täis klišeesid, aga see peaks küll antud juhul olema viimane häiriv tegur. Just Cause 2 on välja läinud puhta meelelahutuse peale ja seda ta ka pakub.
Eriti meeldiv on muidugi kilomeetrite kõrgusel õhus liuelda! :good: Igatahes soovitan ära proovida.
"I'd crawl into a toilet if it kept me out of sight." - Solid Snake, MGS4
Conflict
PS3 sõber
PS3 sõber
Kasutaja avatar

PostitusPostitas keionommik » 28 Nov 2010, 22:42

Conflict kirjutas:Aga vot mulle isegi väga on Just Cause 2 meeldima hakanud. Minu jaoks on JC2 kõike seda, mida GTA4 pole - ta pakub puhast lõbu ja pikaajalist väärtust. Just Cause 2's on lihtsalt nii palju teha. Ja peabki olema, arvestades, kui suur ja maaliline maailm on suudetud luua! Teist nii suure maailmaga free roam mängu turul praegu pole, ja ega vastast pole ka graafika vallas - džunglid, mäetipud ja linnad näevad suurepärased välja.
Nojah, stoori muidugi on jama ja täis klišeesid, aga see peaks küll antud juhul olema viimane häiriv tegur. Just Cause 2 on välja läinud puhta meelelahutuse peale ja seda ta ka pakub.
Eriti meeldiv on muidugi kilomeetrite kõrgusel õhus liuelda! :good: Igatahes soovitan ära proovida.

liiga suured map id muudavadki mängu jamaks ja kiirelt ära tüütavaks ühest mapi otsast liigud autoga pea tunda aega :s

Veidi selgemalt: Liiga suured map-id muudavadki mängu jamaks ja kiirelt ära tüütavaks. Ühest mapi otsast liigud autoga pea tund aega teise. :s
keionommik
PS3 friik
PS3 friik

PostitusPostitas Wuss » 29 Nov 2010, 07:21

keionommik kirjutas:
Conflict kirjutas:Aga vot mulle isegi väga on Just Cause 2 meeldima hakanud. Minu jaoks on JC2 kõike seda, mida GTA4 pole - ta pakub puhast lõbu ja pikaajalist väärtust. Just Cause 2's on lihtsalt nii palju teha. Ja peabki olema, arvestades, kui suur ja maaliline maailm on suudetud luua! Teist nii suure maailmaga free roam mängu turul praegu pole, ja ega vastast pole ka graafika vallas - džunglid, mäetipud ja linnad näevad suurepärased välja.

liiga suured map id muudavadki mängu jamaks ja kiirelt ära tüütavaks ühest mapi otsast liigud autoga pea tunda aega :s

Sellejaoks, on seal transport. ;)
Helistad kuskile blackmarketi turule ning tuleb sulle järgi ja saad minna kuhu tahad. [ oli vist nii? ]
Wuss
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

Järgmine

Mine J

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR