PlayStation 4

Kohtumispaik, kus vestle erinevatel PS4 teemadel

Re: PlayStation 4

PostitusPostitas AllxarEST » 15 Juun 2016, 17:11

Aga siis kui saab graafikat peale keerata, siis kaob üldse konsooli mõte ära, siis ta oleks lihtsalt PC. Aga muidugi kahte eraldi versiooni plaate välja anda on lollus. Ma ka usun, et Scorpio ei saa olema odav lõbu :D jutud Neo kohta käisid, et hind oleks sama nagu praegusel PS4-l.
The World is against me, It wouldn´t be Fair otherwise
Pilt
AllxarEST
Uudistaja
Uudistaja
Kasutaja avatar

PostitusPostitas aarea » 16 Juun 2016, 09:27

Microsofti esitlusest jäi küll mulje, et xbone'i ja ka scorpiot poleks enam mõtet omada - peaasi, et sul oleks gaming Win10 PC ja saad mängida xbone'i ja tulevasi mänge.

Kahtlane jah, et Sony hakkab eraldi mänge Neo ja PS4 jaoks välja laskma - lihstalt PS4 omanikud peavad leppima kehvemate seadetega

Selle postitusega on nõus:
Tom-D
aarea
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tom-D » 17 Juun 2016, 11:04

Kusjuures mul oli sama mõte just. Aga mitte kõik mängud ei saa olema garanteeritud cross-buy, ainult microsofti enda väljalastavad. Eks alles jääb see konsooli mõte kui mugavus aga muidu jah, tundub, et PC ajab asja ära, eeldades, et nad suudavad Win 10 mängukeskkonna normaalseks teha. Mäletame ju kõik kui uus Tomb raider välja tuli, kui piiratud olid win versiooni võimalused kuna Windowsi mängude müügiplatvorm on nii toores ja mõttetu. Ja kuna enamus mängureid ei salli Windows 10-t siis on konsooli ost ainuke tee neid mänge mängida, kuna need win 10 ja Xbox ekslusiivid.

Aga kui kõik seda rada läheb, et enamus AAA tiitleid, eriti senised Xone eksklusiivid tulevad ka PC peale siis mina jätan järgmise Xboxi vahele, mul korralik gamer PC olemas juba.

Neo tuleb ikka kallim kui praegune PS4, see ei oleks reaalne, et neid kõrvuti sama hinnaga pakutakse, sest Neo ei pidavat välja vahetama PS4-ja vaid pidi paralleelselt müügile tulema. Eks siis üks maksab 329€ ja teine 449€ (499€?) näiteks. Sest kui nad tõesti tõstavad jõudlust nii nagu kõlakad väidavad (kõvasti parem prose ja video praeguse 1,8TFlops pealt ~4,5Tflops peale + muud täiendused) siis hind ei tule mitte natuke kallim vaid oluliselt kallim kui PS4. See on muidugi minu prognoos. Scorpio tuleb veel kallim, sest kui sinna pannakse 6Tflops video, kiired mälud ja võimas prose sisse siis 500€ me kindlasti ei räägi. Praegused 6Tflops videokaardid (GTX980TI jms) maksavad juba 500 kandis või rohkem seega arvan, et Scorpio tuleb selline 799€ masin. Aga kuna me tegelt veel ei tea midagi, eriti veel Neo kohta, siis kõik on alles lahtine. Saame näha mis saama hakkab :)
Xbox One | Xbox | PS4 | Nintendo DS
Tom-D
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

Eelmine

Mine Üldine vestlus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR