PSN Region

Kohtumispaik, kus vestle erinevatel PS4 teemadel

PSN Region

PostitusPostitas Roland. » 03 Jaan 2016, 15:04

Tere. Oleks siis selline küsimus, et kuhu registreerida PS4 regioon. Kuna seal Eestit pole, siis olen kuulnud et panna Soome, Inglisemaa ja USA jne. Olen netist uurinud kuid kõik vanad postitused 3-4 aastat tagasi. Tahaksin teada kuhu on kõige mõtekam Eestis regioon panna, et saaks ka asju osta ja kaardiga maksta vms paypal.

Ette tänades, Roland
Roland.
Uudistaja
Uudistaja

Re: PSN Region

PostitusPostitas paanz » 03 Jaan 2016, 19:53

Enamus eestlasi ilmselt Soome enda konto registreerinud. Ostmine nüüd ka väga lihtne PS Store-st, kuna nüüdseks müüakse Eestis juba neid prepaid eurokaarte, millega saad oma *rahakotti* oma kontol täita. Liiguvad ka UK ja USA prepaid rahakaardid nii poodides kui ka foorumis.
Võib ka kontosid mitu teha. Mul näiteks UK oma samuti. Erinevate riikide storedest võib leida alesid, mis näiteks Soome omas ei ole alla hinnatud.
Kuhu kõige mõtekam on teha - see on igaühele individuaalne. Mina võtsin kasutusele põhikontoks Soome mugavuse pärast. Mõni eelistab aga USA või hoopiski Jaapani kontot soodsamate hindade või kampaaniate pärast. DLC-dega tuleb ettevaatlik olla ainult, et vales regioonis ei oleks. UK konto - UK DLC, USA konto - USA DLC jne.

Parandage mind kui ma midagi valesti ütlesin :)
Pilt
paanz
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

Mine Üldine vestlus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR