Need for Speed: Rivals

Hinda mängu.

5
1
100%
4
0
Pole hääli
3
0
Pole hääli
2
0
Pole hääli
1
0
Pole hääli

Hääli kokku : 1

Need for Speed: Rivals

PostitusPostitas Hydrasticus » 29 Nov 2013, 18:11

Pilt

• Koduleht: Need for Speed: Rivals
  • Arendaja: Ghost Games
  • Väljaandja: Electronic Arts
  • Stiil: Racing
  • Väljalaske kuupäev: 29. november 2013
  • Kirjeldus:
    Need for Speed Rivals captures the adrenaline and intensity of the street's ultimate rivalry between cops and racers in a stunning open road environment. Built on the Frostbite 3 game engine, Need for Speed Rivals allows gamers play as either a cop or racer, where each side of the law has its own set of high stakes challenges, rewards and consequences. As a racer, the goal is to become infamous for taking risks behind the wheel and capturing your most intense escapes on video for the world to see. The more cops players evade, the more Speed Points they collect, enabling them to unlock new cars and items. Keep raising the stakes race after race to become an ever-more valuable target to the cops -- but risk losing it all if busted. As a cop, players work together as part of a team in pursuit of racers, earning prominence and rising in the ranks of the Police Force with every bust. Achieving higher ranks unlocks new police-only cars and more powerful pursuit tech.

At the heart of Need for Speed Rivals is AllDrive, an innovative new online feature that allows gamers to seamlessly transition from playing alone to playing with friends, eliminating the line between single player and multiplayer. Players will have to keep one eye on their rearview mirror as friends will be able to enter and exit races on-the-fly, creating a world where no two events will ever be the same.
  • Mängumood: Single-player, multiplayer
  • Uudised ja eelvaade: IGN
  • Pildid: IGN
  • Videod: IGN
Pilt
Hydrasticus
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

Re: Need for Speed: Rivals

PostitusPostitas Raimz » 04 Jaan 2014, 21:18

kyberneetik kirjutas:Ma ei tea kas õige koht postituseks aga mida tähendab see Need For Speed Rivals. Single slipstream: 0.0/8s No ei saa aru sellest ja asi ei toimi nagu kuidagi... Viitsib keegi aidata? Googeldasin ja ei saanud palju targemaks.
Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas aeda » 04 Veebr 2014, 07:32

Latency, ma ei tea kas veel sõbrakas oled mul. Kui ei siis lisa. Nüüd ruumi rohkem kui 100 nime. Ehk satun ka mõnikord koos mängima.
Ei kui hakkab saama nagu Bf3's, siis kindlalt peab võtma ühe Eesti serveri. Mäletan kui Ps3'l oli see server alati eestlasi täis.
arda
aeda
Uudistaja
Uudistaja

PostitusPostitas Latency666 » 05 Veebr 2014, 06:13

aeda kirjutas:Latency, ma ei tea kas veel sõbrakas oled mul. Kui ei siis lisa. Nüüd ruumi rohkem kui 100 nime. Ehk satun ka mõnikord koos mängima.
Ei kui hakkab saama nagu Bf3's, siis kindlalt peab võtma ühe Eesti serveri. Mäletan kui Ps3'l oli see server alati eestlasi täis.

Valesse kohta kirjutad aga jah ma mängin BF4 siin teistega. Serveri rent on kindel kui EA annab luba konsoolile!
Latency666
PS3 sõltlane
PS3 sõltlane
Kasutaja avatar

Medalid: 1
3 koht (1)

PostitusPostitas Nikson » 08 Juun 2014, 12:03

Keegi oskab öelda, et kui ostan PS3 peale selle mängu (on stores praegu soodukaga PS3-le), kas ma saan selle PS4 jaoks ka upgradeda?
Hattrick! Tulge mängima!
Nikson
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas macbookclub » 09 Juun 2014, 10:48

Nikson kirjutas:Keegi oskab öelda, et kui ostan PS3 peale selle mängu (on stores praegu soodukaga PS3-le), kas ma saan selle PS4 jaoks ka upgradeda?

Ei ole, mängud mis olid selle upgrade-mis võimalusega olid: AC4, BF4, COD: Ghosts, Injustice: Gods Among Us. Aga neid ei saa ka enam upgrade-ida 31. märtsist.
Pilt
Tulevik on digitaalne!
PS4 500GB|PS3 "Slim" 120GB|PS Vita|PS2|PS1|
macbookclub
PS3 sõber
PS3 sõber
Kasutaja avatar

Medalid: 1
2 koht (1)

Mine N

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline