Uncharted 4: A Thief's End

Uncharted 4: A Thief's End

PostitusPostitas Hydrasticus » 29 Nov 2013, 14:47

Pilt

• Koduleht: Uncharted 4: A Thief's End
  • Arendaja: Naughty Dog Software
  • Väljaandja: Sony Computer Entertainment
  • Stiil: Third-Person Action Adventure
  • Väljalaske kuupäev: 2015
  • Kirjeldus:
    Several years after his last adventure, retired fortune hunter, Nathan Drake, is forced back into the world of thieves. With the stakes much more personal, Drake embarks on a globe-trotting journey in pursuit of a historical conspiracy behind a fabled pirate treasure. His greatest adventure will test his physical limits, his resolve, and ultimately what he's willing to sacrifice to save the ones he loves.
  • Multiplayer: -
  • Uudised ja eelvaade: IGN
  • Pildid: -
  • Videod: IGN

EDIT: See on repost Raimz'i Uncharted 4 teemast, mille ma kogemata ära kustutasin. Vabandust.
Pilt
Hydrasticus
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

Re: Uncharted 4

PostitusPostitas Hydrasticus » 29 Nov 2013, 14:53

Raimz kirjutas:Mängu kohta pole väga palju infot välja tulnud aga tegin teema siiski juba ära. Kui tuleb rohkem infot siis saab seda teemat täiendada. Hetkel on olemas vähemalt koht kus uudiseid ja lootusi/ootusi jagada.

Noel kirjutas:Mul ei ole sõnu...ma ootan seda nii, et igakord kui mõtlen sellele U4-le tulevad külmavärinad :cool: vat sellise tunde peab üks mäng tekitama...

Mul on tunne, et seda me 2014 veel ei näe, 2015 nov. oleks õige aeg, aga mine sa tea, ei oska isegi midagi oodata kuna ND on Unchared seeriaga juba tohutult ära teinud ja pakkunud väga suuri emotsioone...neil annab pingutada, et ületada U2 ja U3, kuna see tuleb PS4-le, siis PS4 on mul 100% kindel ost.

Jään väga uudiseid ootama :p

Cheers

Raimz kirjutas:
Noel kirjutas:Mul ei ole sõnu...ma ootan seda nii, et igakord kui mõtlen sellele U4-le tulevad külmavärinad :cool: vat sellise tunde peab üks mäng tekitama...
Hea meel lugeda, et ma pole ainus :-D
Pilt
Hydrasticus
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

Re: Uncharted 4

PostitusPostitas Raimz » 07 Mär 2014, 22:34

Amy Hennig, naine, kes on kirjutanud loo Uncharted triloogiale ja aidanud kaasa Uncharted: Golden Abyss loo kirjutamisel on lahkunud Naughty Dog kompaniist ja Uncharted 4 juurest. Pisut murelikuks teeb see uudis mind. Loodan, et Uncharted 4 lugu nüüd selle tõttu ei kannata ja mängu üldist stiili/tunnetust ei muudeta. Neil Druckmann võtab loo kirjutamise üle ja see jällegi tähendab, et keegi ei tee The Last of Us´ile järge. Igaljuhul huvitavad ajad Naughty Dog´is ja ootan edasisi uudiseid sealt.

Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

Re: Uncharted 4: A Thief's End

PostitusPostitas Raimz » 10 Juun 2014, 14:17

E3 2014 Sony esitluse kirss tordil ja grand finale oli Uncharted 4 kaua oodatud trailer.

Mängu trailer näeb välja vapustavalt hea. Drake on pisut vanema välimusega ja on aru saada, et kolmandast osast on mõned aastad möödas. Üli hea uudis on see, et mängus ikkagi on Drake ja tema häält loeb endiselt Nolan North. Vahepeal ringi liikunud kuulujutud, et Uncharted 4 peategelane on keegi muu ei vastanud õnneks tõele. Mängu väljatulek 2015 nii, et väga pikalt enam ootama ei pea. Usun, et uudiseid, trailereid ja gameplay videosid peaks kah vahepealse aja jooksul veel mitmeid välja tulema.
Pilt

Selle postitusega on nõus: 3
magnitudex, Noel, Tom-D
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas magnitudex » 10 Juun 2014, 17:01

Ootan väga seda mängu ;)

Selle postitusega on nõus: 3
Noel, Raimz, Tom-D
magnitudex
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tom-D » 10 Juun 2014, 19:16

Raimz kirjutas:Vahepeal ringi liikunud kuulujutud, et Uncharted 4 peategelane on keegi muu ei vastanud õnneks tõele.

Just tänu sellele on see mäng jälle minu kõige oodatuim PS4 tiitel :good:

Drake on minu jaoks kui Unchartedi ikoon, ilma temata ei oleks see mäng minu jaoks enam sama. Nagu shokolaaditort ... aga ilma shokolaadita.

Õnneks jah, kuuldused ei vastanud tõele ja Drake seikleb jälle. :D :good:
Xbox One | Xbox | PS4 | Nintendo DS

Selle postitusega on nõus: 4
Eddynstain, magnitudex, Noel, Raimz
Tom-D
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas Noel » 05 Sept 2014, 17:24

Nojah, ootan ka juba iga jumala päev seda meistriteost... Ma väga loodan, et see pole viimane, kuigi ilmselt on...(im gonna be a crybaby). See on ka hetkel ainus/peamine põhjus miks ma soetan omale PS4, ylejäänud head mängud on lihtsalt boonus.
Pilt

Selle postitusega on nõus:
taskurebane
Noel
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

Medalid: 1
3 koht (1)

PostitusPostitas taskurebane » 11 Sept 2014, 20:14

Just selle mängu pärast ostan PS4.
Pilt

Selle postitusega on nõus: 2
Raimz, Tom-D
taskurebane
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Noel » 06 Dets 2014, 22:26

Väljas täna hommikust esimene Gameplay - ei suuda mina kuidagi ära oodata seda mängu...

Pilt

Selle postitusega on nõus:
magnitudex
Noel
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

Medalid: 1
3 koht (1)

PostitusPostitas Raimz » 11 Dets 2014, 12:20

Kirjutasin selle 15 minutilise gameplay põhjal ka pisikese eelvaate mängule. Mis hakkas videost silma ja milliseks võib mäng kujuneda. Keda huvitab siis eelvaade on siin http://mkuubis.net/2014/12/uncharted-4- ... lay-video/
Pilt

Selle postitusega on nõus: 2
Noel, Tom-D
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

Järgmine

Mine U

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR