Logitech Driving Force™ GT

PS3 tarvikud - PlayTV, PlayStation Eye kaamera jms.

Re: Logitech Driving Force™ GT

PostitusPostitas kaurp » 26 Juun 2011, 22:39

Ostsin siis ka omale selle rooli. Esmamulje on igaljuhul vägev, palju mugavam kui controlleriga sõita. Nüüd tuleb ka mingi sobiv tool meisterdada, kus saaks ilusti rooliga sõita.
Pilt
Pilt
kaurp
PS3 sõber
PS3 sõber

Medalid: 1
3 koht (1)

PostitusPostitas Tussuland » 23 Okt 2011, 01:30

Teeme pealkirja võiks ehk ära muuta ja pannagi roolide arutele vms. Igatahes...
Endal on mul küll Logitech G25 mis mõne lisa poolest ehk erineb Logitech Driving Force™ GT-st. Kuid lugedes eelnevaid postitusi ja silma hakkas nimelt selline tekst...

Tundub, et GT5Prologues ei saagi FFi täitsa maha keerata. Teed sõiduvea ja rool arvab ise, et keerab nüüd auto otseks kuid tahaks ise keerata, selle kaklemise peale läheb olukord veelgi hullemaks.

...mis on absoluutselt tuttav minu esmase kogemuse Force Feedback-ga.
Nimelt minu esimene sõit sai tehtud G25-ga Gran Turismo 5-s. Ja kuna ma ei kujutanud ette ka milline see FF siis üldse on, kibelesin ma seda proovima. Ja põhimõtteliselt minu kaklemised hakkasid rooliga pihta kohe esimeses kurvis. :D Hakkama ma selle sõiduga kohe kuidagi ei saanud. Sai proovitud tund,poolteist. Ei midagi. Lõpuks siis sõnaotseses mõttes ajas see mul s**a nii keema :D ja läksin youtube,et näha kuidas sõidetakse selle rooliga FF peal. Trükkisin sisse GT5 G25 vms. ja klikkasin siis ühle sealsetele videodest. Ja siis sai kino...mingi noor,11-15 aastane kõrsik mängib mängu nii ,et ei tee teist nägu ka juhtides autot ühe käega. Võibolla tal FF oli maas mida mina muidugi kohe ei taibanud. Igatahes ajas see omakorda mul veel närvid krussi. :-x :D
Aga ei jätnud jonni, kuna mul oli rooli eest 150 euri (hea hind :cool:) välja käidud ja meeldis ka jubedalt siis harjutasin seni kuni rajal hakkasin püsima. Algul tundus võimatuna see FF käppa saada. Vahest oli tunne ,et jõudu vähe ja trenni vaja teha. :D Kuid asi on harjutamises ja jõudu pole seal absoluutselt vaja. Nüüdseks sõidan ise ka ühe käega kui vaja ja pole probleemi. Ka FF peaaegu põhjas. Ja väga lust on sõita. :D
Igaljuhul soovitan kõigile ralli fännidele sellist rooli, kel vähegi võimalust seda soetada on. :good:
Pilt
Tussuland
Uudistaja
Uudistaja
Kasutaja avatar

PostitusPostitas waintz » 04 Dets 2011, 00:41

mul endal G27 ja väga rahul.Mingeid probleeme pole esinenud :D
Pilt
waintz
PS3 sõber
PS3 sõber
Kasutaja avatar

PostitusPostitas LeFreakElastique » 08 Mär 2012, 13:37

Ostsin eile uue Driving Force GT, igasugune varasem kogemus roolidega puudub. Palju energiat võtab GT5's auto kurvist väljudes sirge peal tasakaalu saada, rool rapsib ikka väga kõvasti, samuti on väga imelik, et mõnikord kurvides annab rool järgi ja kukub üle andma, tekitades tugevaid nõksatusi. Kas tegu ongi minu alguse saamatusega või on see roolil ikka midagi viga, youtube videodes käed igatahes ei paista küll niipalju värisevat. Oskab keegi kommenteerida seda teemat, kellel sarnane isend juba on.
Pilt
LeFreakElastique
PS3 sõber
PS3 sõber

PostitusPostitas RRX » 08 Mär 2012, 13:53

GT5 enda seadmetes keera Force Feedback 1 või 2 peale, mul on kahe peal. 10 peal jah lammutab liialt palju, see pole enam reaalne.
hinnavaatlus.ee - rocky-b
RRX
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

Eelmine

Mine Lisavarustus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR