Kõige raskem Puzzle mida mängus mäletate.

Kohtumispaik, kus vestle erinevatel PS3 teemadel

Kõige raskem Puzzle mida mängus mäletate.

PostitusPostitas ShinyBr0n » 21 Veebr 2012, 19:15

Viimane puzzle mis võtis aega oli Uncharted 3-s, ei mäleta missiooni nime, aga oli kusagil mõisas ja seal pidi leidma õiged kohad teatud sümbolitele. Aega läks, aga lõpuks sain hakkama. :D
Pilt
ShinyBr0n
PS3 sõber
PS3 sõber
Kasutaja avatar

Re: Kõige raskem Puzzle mida mängus mäletate.

PostitusPostitas Raimz » 21 Veebr 2012, 23:54

ShinyBr0n kirjutas:Viimane puzzle mis võtis aega oli Uncharted 3-s, ei mäleta missiooni nime, aga oli kusagil mõisas ja seal pidi leidma õiged kohad teatud sümbolitele. Aega läks, aga lõpuks sain hakkama. :D

Sama mõistatus võttis ka minul päris kaua aega, veel olen mingite God of War´i mõistatustega jännis olnud ja nii hullult, et lõpuks pidin YouTube-ist lahendust vaatama.
Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas ImSander » 22 Veebr 2012, 07:47

God of War 3-es Hera's gardeni jaoks läks youtube abi tarvis.
Pilt

Selle postitusega on nõus:
Raimz
ImSander
PS3 sõltlane
PS3 sõltlane
Kasutaja avatar

Medalid: 1
1 koht (1)

PostitusPostitas Krissmanni » 22 Veebr 2012, 11:51

Limbo - võta üks ja viska teist.
Maailm täis hämaraid mõistatusi.

Uncharted 3 minu jaoks kõige raskem koht oli ühe torni tipus, kus ma ei taibanud seinas ust otsida. Viis minutit nuputasin, mida tegema peaks. Nimetan selle tinglikuks puzzleks (mitte enda rumaluseks).
Pilt
All in the game yo... All in the game.
Krissmanni
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas taskurebane » 22 Veebr 2012, 12:22

Batman Arkham City need Riddler Trophys on nii mõnigi praeguseks lahendamata jäänud. Ja Youtube abi ma põhimõtteliselt ei kasuta.
Pilt
taskurebane
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PostitusPostitas ShinyBr0n » 22 Veebr 2012, 12:49

Raimz kirjutas:
ShinyBr0n kirjutas:Viimane puzzle mis võtis aega oli Uncharted 3-s, ei mäleta missiooni nime, aga oli kusagil mõisas ja seal pidi leidma õiged kohad teatud sümbolitele. Aega läks, aga lõpuks sain hakkama. :D

Sama mõistatus võttis ka minul päris kaua aega, veel olen mingite God of War´i mõistatustega jännis olnud ja nii hullult, et lõpuks pidin YouTube-ist lahendust vaatama.

Ma päris youtube peale ei läinud kuna polnud interneti ligipääsu too hetk :D Nii, et ma vusserdasin oma 6h kokku selle nõmeda puzzlega, aga kui läbi tegin siis ei tundunud nii raske olevat ja jäi veits totu inimese tunne :D
Pilt
ShinyBr0n
PS3 sõber
PS3 sõber
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Switchpin » 22 Veebr 2012, 13:27

Uncharted 3 mõistatused olid võrdlemisi lihtsad. Castlevania lords of shadow omad olid ühed raskemad minu jaoks.
Pilt

Selle postitusega on nõus:
Tom-D
Switchpin
Uudistaja
Uudistaja
Kasutaja avatar

Medalid: 1
2 koht (1)

PostitusPostitas Tom-D » 22 Veebr 2012, 19:51

Nõustun eelkirjutajaga, Castlevania omad olid ikka parajad pähklid. Samuti on pingelist väljakutset pakkunud Zelda mänguseeria erinevad mõistatused. Uncharted 3 puhul õnneks midagi rasket ei olnud, GoW3 puhul samuti midagi üüratult rasket ei olnud, kuigi nuputamise peale läks omajagu aega.
Xbox One | Xbox | PS4 | Nintendo DS
Tom-D
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas LeFreakElastique » 23 Veebr 2012, 17:27

See väga hea nostalgia teema.

Uuemate mängude puhul saab vajadusel ikka youtube kasutada, ei ole sellist vaba aega lihtsalt enam võtta, et kõik ise välja jõuaks mõelda, seetõttu võib-olla ei tundu uuemate mängude raskemad kohad enam nii keerulistena. Enamasti saab ise ikka hakkama ja väga kergelt alla ei anna.
Assassin's Creed 2 ja Brotherhood Glyph Puzzle'sid lahendasin kindlasti mõne läbi õpetuse.
Batman Riddler'te tegemisel ka mõnda.

Kuid nostalgia all pidasin rohkem silmas mänge nagu Tomb Raider 3 ja Tomb Raider The Last Revelations (sry kui need väga PS3'ga ei haaku). Ma nüüd tõesti ei mäleta, kas tol ajal ei olnud kirjalikke walkthrough netist saadaval, videosid ei olnud kindlasti või ei osanud ma netist neid otsida. Kuid nende mängudega sai ikka püsivalt nädalaid oldud ühes ja samas kohas. Eriti tuleb silme ette The Last Revelationsi kuulipilduja, mille eest tuli varjuda nii, et jõuaks märkamatult kuulipildija taha. Liskas meenub suurde püramiidi sisenedes oli üks kullatud armor puudu, mis paiknes suure püramiidi äärses väikses püramiidis. Oleks võimalik edasiminek paiknenud väikeses ruumis, oleks ju asi lihtne, seal ei olnud täpselt selge, kui palju tagasi tuleb minna ja kas sa üleüldse õiges kohas jätku otsid. Oh kuidas ma külgkorviga mootorrattaga ühte hüpet üritasin sooritada, no ei hüpanud välja (hiljem said mingi lisavidina rattale külge, et ratas kiiremaks muutuks)... oh olid ajad.
Pilt

Selle postitusega on nõus: 3
sackboy4g, ShinyBr0n, taskurebane
LeFreakElastique
PS3 sõber
PS3 sõber

PostitusPostitas Raimz » 23 Veebr 2012, 21:53

Krissmanni kirjutas: Nimetan selle tinglikuks puzzleks (mitte enda rumaluseks).

What ever helps You sleep at Night ;)

Tegelikult on sarnane olukord ka minuga päris mitmes mängus juhtunud. Otsin mingit ust, redelit või muud asja ja arvan juba, et tegemist mingi mõistatusega aga tegelikult lihtsalt ei pane esmapilgul väga ilmset asja tähele. Hiljem kui ülesse leian on facepalm.
Pilt

Selle postitusega on nõus: 2
Krissmanni, ShinyBr0n
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

Järgmine

Mine Üldine vestlus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR