Head mängud, mida ei viitsiks teist korda läbi mängida

Kohtumispaik, kus vestle erinevatel PS3 teemadel

Head mängud, mida ei viitsiks teist korda läbi mängida

PostitusPostitas Joonas » 18 Mai 2012, 13:05

Kas te olete kunagi mänginud mänge, mida sa armastasid ainult esimesel läbimängu korral?

Kui jah, siis mis mängudega tegu oli ja miks sa seda teist korda ei viitsiks mängida?

Näide: Darksiders mulle meeldis väga, kuid kui mäng läbi, siis seal eriti midagi rohkem teha pole... saadud Abyssal Armoriga tegin Apocalyptic raskuse peal lõdvalt läbi ja seda ainult trofeede pärast.

Näide 2: Castelvania: Lords of Shadow meeldis samuti väga, kuid ei isuta uuesti mängima, sest tal peale paari dlc midagi uut seal pakkuda pole ja stoori lõpupuänt pole enam midagi üllatavat.

Näide 3: Batman: Arkham Asylum Hardiga läbi ja kõik... pärast esimest läbi mängimist on kõik maagia, mis selle mängu nii heaks tegi nagu justkui kadunud.

Näide 4: Assassin Creedi kõik osad: Ühekorra on mõnus läbi mängida, kuid uuesti pole nagu pointi... Tule taevas appi!... korjake ise enda lipukesi..hästi huvitav tegevus.

Näide 5: Unchartedi kõik osad: Korja kõik aarded ära, mis samuti üli huvitav tegevus ja vsjoo..võiks ju mingid valiku võimalused olla, et kas sa lähed siit või sealkaudu... ja mingi teise tegelasega võiks saada mängida ala. et mis tema samal ajal tegi jne, aga EI!

Andke siis teada, mis asjast arvate
Joonas
PS3 sõber
PS3 sõber
Kasutaja avatar

Re: Head mängud, mida ei viitsiks teist korda läbi mängida.(

PostitusPostitas RRX » 18 Mai 2012, 14:45

Ainuke mäng PS3-l, mida olen rohkem kui ühe korra läbi teinud on GTA4.
Mõned mängud isegi sellised, mida ei viitsi esimest kordagi läbi teha (Mafia 2 ja kõik FPS-id)
ei meeldi kohe üldse koridori mängud, kus saad ainult ühte ja samat asja ilma erilise vabaduseta teha. :bad: Kohati on isegi "piin" selliseid mänge mängida.

Endale meeldvad mängud, mis põhimõtteliselt ei saagi läbi, stoori (mõndades seda polegi) saab aga see ei tähenda, et kohe otsast peale pead alustama kui mängida tahad.
Sellised mängud on - GTA-d, Fifa-d, F1-d, Saints Row-d, Gran Turismo 5 ja põhimõtteliselt kõik võidusõidu mängud.
Mäng peab hea olema nii Singleplayeris kui Multiplayeris, kuid ise eelistan mänge kuhu on rõhku pandud SP-le.
hinnavaatlus.ee - rocky-b
RRX
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Joonas » 18 Mai 2012, 14:58

RRX kirjutas:Ainuke mäng PS3-l, mida olen rohkem kui ühe korra läbi teinud on GTA4.
Mõned mängud isegi sellised, mida ei viitsi esimest kordagi läbi teha (Mafia 2 ja kõik FPS-id)
ei meeldi kohe üldse koridori mängud, kus saad ainult ühte ja samat asja ilma erilise vabaduseta teha. :bad: Kohati on isegi "piin" selliseid mänge mängida.

Endale meeldvad mängud, mis põhimõtteliselt ei saagi läbi, stoori (mõndades seda polegi) saab aga see ei tähenda, et kohe otsast peale pead alustama kui mängida tahad.
Sellised mängud on - GTA-d, Fifa-d, F1-d, Saints Row-d, Gran Turismo 5 ja põhimõtteliselt kõik võidusõidu mängud.
Mäng peab hea olema nii Singleplayeris kui Multiplayeris, kuid ise eelistan mänge kuhu on rõhku pandud SP-le.

Sama siin :D Mafia 2 seisab hetkel natuke, kuigi põhimõtte pärast peaksin ikka läbi tegema ega ta halb mäng pole, lihtsalt ei ole päris minu stiil. Samuti ei meeldi lineaarne süsteem, kus valikuvõimalusi pole, mine lihtsalt otse ja ongi kõik korras, ma ei räägigi, et kõik mängud peaksid olema open world stiilis vaid mingi ringi tuuslamise võimalus võiks vast ikka olla...

Enda jaoks on samuti tähtsamal kohal singel player, sest pahatihti kui mäng läbi, siis ei viitsigi multiplayerina mängida kuna tahaks juba midagi uut...

Mu jaoks hea replay valuega mängud oleksid: Demon`s Souls, Dark Souls, Fallot 3 GOTY, DMC.....
Joonas
PS3 sõber
PS3 sõber
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tom-D » 18 Mai 2012, 15:50

Fallout 3 ja Fallout New Vegas - olen mõlemaid alustanud kuid mitte lõpuni jõudnud, kuna PC peal sai kunagi mõlemad läbi tehtud ja väga meeldisid siis otsustasin ka konsoolidel uuesti mängu nautida kuid mida ei olnud oli nauding.

Infamous on sama, kui platinum käes ja kõik sektorid 100% tehtud siis suurt midagi peale niisama ringi jooksmise seal enam teha ei ole.

Samas Borderlands-i olen koos DLC-dega teinud 100% läbi nii PS3, PC kui X360 peal ja mängin teda ka aeg ajalt koos teistega online-s, mis siis, et midagi enam teha pole ja mees ka max leveli peal. Lihtsalt nii hea mäng on.
Xbox One | Xbox | PS4 | Nintendo DS

Selle postitusega on nõus:
Eddynstain
Tom-D
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas lolruxlol » 19 Mai 2012, 15:59

Mass Effect 2 oli. ME3 kahjuks ei vastanud ootustele. RDR samamoodi teine kord käsil hetkel. Mafia 2 teeks ka hea meelega teist korda ka läbi.
Pilt
lolruxlol
PS3 sõltlane
PS3 sõltlane
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Joonas » 21 Mai 2012, 12:00

lolruxlol kirjutas:Mass Effect 2 oli. ME3 kahjuks ei vastanud ootustele. RDR samamoodi teine kord käsil hetkel. Mafia 2 teeks ka hea meelega teist korda ka läbi.

Sain ka ME3 läbi ja samuti ei vastanud kahjuks ootustele, teine osa meeldis miski pärast rohkem, kuid midagi jäi nagu natuke puudu ja seda nad kolmandas osas ei parandanud.

RDR sebin peatselt GOTY versiooni, siis teen teist korda läbi.

Mafia 2 võib isegi hardiga teha, täitsa mõnus stoori, kuigi RDR olin ma ikka täiega sees ning Mafiaga sellist tunnet ei tulnud.
Joonas
PS3 sõber
PS3 sõber
Kasutaja avatar

PostitusPostitas trucha » 23 Mai 2012, 23:28

Suhteliselt peaaegu kõik mängud. ACR ja U3 olen taas mänginud peale plattimist.
Narutot ma nt enam peale plattimist ei mängi. Replayd ei tee eriti ühelgi mängul.
Mis on tegelt jama, muidu ma teeks, aga need pagana trofeed rikuvad päris palju ära minu jaoks. Meeldib neid koguda küll, aga ma ei mängi enam eriti mängu kui kõik tehtud v ülejäänud liiga rasked. Ainult SSX oli selline mäng, mida mängisin, kuigi trofeesid enam ei viitsinud teha. Kahju et ära müüsin.
Ma sosistan endamisi "what the ****" umbes 20x päevas.
trucha
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Joonas » 24 Mai 2012, 14:43

trucha kirjutas:Suhteliselt peaaegu kõik mängud. ACR ja U3 olen taas mänginud peale plattimist.
Narutot ma nt enam peale plattimist ei mängi. Replayd ei tee eriti ühelgi mängul.
Mis on tegelt jama, muidu ma teeks, aga need pagana trofeed rikuvad päris palju ära minu jaoks. Meeldib neid koguda küll, aga ma ei mängi enam eriti mängu kui kõik tehtud v ülejäänud liiga rasked. Ainult SSX oli selline mäng, mida mängisin, kuigi trofeesid enam ei viitsinud teha. Kahju et ära müüsin.

No sul on isegi hästi siis :) mul pärast mängu plattimist nagu seda mängu rohkem puutuda ei taha vb. aastakese pärast v kui uus osa tulemas...

Mu arust oleks elementaarne, et ühte mängu saaks minimaalselt kaks korda läbi mängida..
Erinev lõpp, lisategelane või muu säärane oleks ajendiks küll...
Joonas
PS3 sõber
PS3 sõber
Kasutaja avatar

Mine Üldine vestlus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR