Kui tellida netist PS3 mänge

Kohtumispaik, kus vestle erinevatel PS3 teemadel

Kui tellida netist PS3 mänge

PostitusPostitas janzkarija » 30 Okt 2012, 10:12

Tere,

Selline küsimus, et kui soovin tellida ebayst mänge, siis seal on kirjas ka mingid regioonid mängudele.
Küsimus, et mida ma peaks jälgima või mis regiooni mänge siin eestis mängida saab ja mida mitte.
Kas keegi on tellinud ebayst ja kas on usaldusväärne?

PS! Kui kellegil on müüa SKYRIM siis andke teada!

Jaanus
janzkarija
Uudistaja
Uudistaja

Re: Kui tellida netist PS3 mänge

PostitusPostitas Tom-D » 30 Okt 2012, 14:15

Hei!

PS3 on regioonivaba, seega saad mängida kõike. Kuid jälgima peab, et igasugu lisapakid (DLC-d) ja asjad mida tõmmata ei ole regioonivabad seega USA mängule EU lisasid tõmmata ei saa, need ei hakka tööle.

Mis puutub eBay-sse siis ei saa küsida kas on usaldusväärne, kuna tegemist on samalaadse ärikeskkonnaga nagu osta.ee, kus asju müüvad enamasti eraisikud. Seega on kõik müüjad seal erineva usaldusväärsusega. Väljaspoolt euroopat tellides peaksid jälgima, et tellimuse lõppsumma ei tuleks üle 21€, võivad lisanduda maksud. Samuti peaks ebay-st tellides täpsustama millised müüjad on nõus kaupa eestisse saatma ja millised mitte, sest suurem osa sealseid müüjaid kaupa eestisse ei saada.
Xbox One | Xbox | PS4 | Nintendo DS
Tom-D
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas trucha » 30 Okt 2012, 14:29

Tom-D kirjutas:Hei!

PS3 on regioonivaba, seega saad mängida kõike. Kuid jälgima peab, et igasugu lisapakid (DLC-d) ja asjad mida tõmmata ei ole regioonivabad seega USA mängule EU lisasid tõmmata ei saa, need ei hakka tööle.

Mis puutub eBay-sse siis ei saa küsida kas on usaldusväärne, kuna tegemist on samalaadse ärikeskkonnaga nagu osta.ee, kus asju müüvad enamasti eraisikud. Seega on kõik müüjad seal erineva usaldusväärsusega. Väljaspoolt euroopat tellides peaksid jälgima, et tellimuse lõppsumma ei tuleks üle 21€, võivad lisanduda maksud. Samuti peaks ebay-st tellides täpsustama millised müüjad on nõus kaupa eestisse saatma ja millised mitte, sest suurem osa sealseid müüjaid kaupa eestisse ei saada.

Ebay ei ole nagu osta.ee . Selles mõttes, et noh, pmst on aga samas ei ole.
Kui sa üle peaksid mingil põhjusel saama, siis seal on ebayprotect vms. Igaljuhul nad garanteerivad sulle kindla kauplemise.
Ja alati saad ju vaadata inimeste tagasisidet. Minuarust on ebay üldiselt küll turvaline kauplemiskeskkond, kui feedbacke vaatad ja hinnanguid.
Õnne kauplemisel :)
Ma sosistan endamisi "what the ****" umbes 20x päevas.
trucha
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas zipzic » 30 Okt 2012, 14:46

eBay on minu arust alati olnud ostja poolel, ehk kui kaupa ei saa või mingi probleem siis vöid olla 100% kindel, et saad kas raha tagasi või saadetakse kaup uuesti. Mul 2-3 kurba kogemust olnud ja alati kui vaidlemiseks läinud on eBay otsustanu lõpuks minu kasuks! Seega telli vabalt, eriti kui veel PayPal'i kaudu tasud! Topelt kindlus ;)
Pilt
zipzic
Admin
Admin
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas janzkarija » 30 Okt 2012, 15:01

Tänud vastuste eest.
Kas on olemas ka mingi kindel piirsumma siis, millest alates võetakse nn"tolli või transpordimaksumust" vms
janzkarija
Uudistaja
Uudistaja

PostitusPostitas Tom-D » 30 Okt 2012, 15:10

trucha kirjutas:
Ebay ei ole nagu osta.ee .

Tom-D kirjutas:... tegemist on samalaadse ärikeskkonnaga nagu osta.ee ...

:?:

Väljaspoolt euroopa liitu tellides lisandub üle 21€ tellimustele käibemaks ja üle 150€ tellimustele käibemaks+tollimaks. Makse ei pruugi lisanduda, kuid selleks peaks valmis olema. EU siseselt ei ole summadel piire.
Tom-D
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas trucha » 30 Okt 2012, 18:11

Tom-D kirjutas:
trucha kirjutas:
Ebay ei ole nagu osta.ee .

Tom-D kirjutas:... tegemist on samalaadse ärikeskkonnaga nagu osta.ee ...

:?:

Väljaspoolt euroopa liitu tellides lisandub üle 21€ tellimustele käibemaks ja üle 150€ tellimustele käibemaks+tollimaks. Makse ei pruugi lisanduda, kuid selleks peaks valmis olema. EU siseselt ei ole summadel piire.

Jep, ja lisan veel, et ps3 mängude saatmisel(eriti kui on veel kellegi poolt kasutatud pelad),
on võimalus nii väike, et sa üldse mingit tolli pead maksma. Võibolla kui mingi hullu bundle endale tellid mingi 5 mänguga korraga, siis võibolla tuleb toll otsa. Aga 1 v 2 mängu, ma arvan, et on väga väike tõenäosus, et sult midagi tahetaks.
Ma sosistan endamisi "what the ****" umbes 20x päevas.
trucha
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tom-D » 30 Okt 2012, 21:42

Nagu minagi ennist mainisin siis makse ei pruugi lisanduda, kuid nendeks peaks valmis olema. Olen pidanud oma ebay ostu kunagi korra tõestama seega valmis tasuks igal juhul olla, võimalusel tellida UK ebayst või lihtsalt jääda summa piiridesse. Ei tea kelle suva järgi see seal tollis käib aga nii ta paraku on.

Selle postitusega on nõus:
trucha
Tom-D
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

Mine Üldine vestlus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR