Teie trophy eesmärgid

PS3 trofee jahimehed - iga karikas loeb

Re: Teie trophy eesmärgid

PostitusPostitas FanBoy » 26 Veebr 2011, 13:56

Praegu olen ma suht selline müü/vaheta tüüp, et mäng pole isegi läbi ja juba tahan raha või uut mängu... Et, isegi kui mingi mäng ei tundu lahe, aga tal on trofeed siis võtan selle ikkagi.

Aga mul umbes 50 trofeed puudu 2000. trofeest. Peale seda lõpetan sellise mõtetuse. Müün kõik mängud maha ja hakkan ostma ainult tõelisi lemmikuid. Trofee kogumisega kah enam siis ei tegele, aga siiski võtan mängust nii palju kui suudan. ;)
FanBoy
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

PostitusPostitas keionommik » 26 Veebr 2011, 14:22

FanBoy kirjutas:Praegu olen ma suht selline müü/vaheta tüüp, et mäng pole isegi läbi ja juba tahan raha või uut mängu... Et, isegi kui mingi mäng ei tundu lahe, aga tal on trofeed siis võtan selle ikkagi.

Aga mul umbes 50 trofeed puudu 2000. trofeest. Peale seda lõpetan sellise mõtetuse. Müün kõik mängud maha ja hakkan ostma ainult tõelisi lemmikuid. Trofee kogumisega kah enam siis ei tegele, aga siiski võtan mängust nii palju kui suudan. ;)

mis mõttega üldse nii väga kogud neid,need ju väärtusetud pigem mängi seda mis sulle tõsiselt meeldib mitte mdea mingisugust paska.
keionommik
PS3 friik
PS3 friik

PostitusPostitas FanBoy » 03 Apr 2011, 09:55

Täna siis lõpuks 2000. trofee sai teenitud.

1602 :bronze:
300 :silver:
92 :gold:
6 :platinum:
FanBoy
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Noel » 03 Apr 2011, 10:03

Mul veel tofeesi nõnna vähe, kuid 3 chapteri pärast saan oma kolmanda Platinumi UC1-es :cool:
Pilt
Noel
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

Medalid: 1
3 koht (1)

PostitusPostitas Sarvik1234_ » 29 Apr 2011, 20:39

keionommik kirjutas:
FanBoy kirjutas:Praegu olen ma suht selline müü/vaheta tüüp, et mäng pole isegi läbi ja juba tahan raha või uut mängu... Et, isegi kui mingi mäng ei tundu lahe, aga tal on trofeed siis võtan selle ikkagi.

mis mõttega üldse nii väga kogud neid,need ju väärtusetud pigem mängi seda mis sulle tõsiselt meeldib mitte mdea mingisugust paska.

Kõik mängud ju omamoodi head. Ära hakka nüüd mängusi valima! Mille järgi sa neid ikka valima hakkad, aind niipalju, et vaatad youtube videot. Arvan, et kogu trophysi ikka edasi. Vahet pole palju trophysi on, eks neid vaikselt koguneb, ei peagi mingit trophy eesmärki olema. Ja kunagi tuleb PS4 võibolla jääb kogumik alles ja midagi uut trophydega välja mõeldud. Mis peaks nüüd järsku midagi trophyde vastu olema?
[url="http://psnprofiles.com/Sarvik1234"]Pilt[/url]
Sarvik1234_
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PostitusPostitas EstonianBeast » 29 Apr 2011, 23:46

Oh idk, meibi see et nad on täiesti mõtetud virtuaalse p**nise suurendamiseks.
EstonianBeast
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

Medalid: 2
2 koht (1) 1 koht (1)

Eelmine

Mine Trofeed

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

FOXGEAR