Teie trophy eesmärgid

PS3 trofee jahimehed - iga karikas loeb

Re: Teie trophy eesmärgid

PostitusPostitas Tom-D » 22 Juul 2010, 14:13

Conflict kirjutas:Vahepeal ma mõtlen, kuidas kõik need "trophy hunterid" eelnevad põlvkonnad üle elasid

Lihtne ju, sa ei saa igatseda asja, mida olemas pole. Nüüd on nad olemas ja lisavad mängule vürtsi juurde. Minule näiteks meeldib jahtida lõbusaid trofeesid, mille tegemist saab nautida. Mingeid A'la "Tee COD Veterani peal läbi" trofeesid küll teha ei viitsi, kuna see on ikka räige enesepiinamine ja närvide raiskamine. Samas mängud mida ma naudin üritan ikka platinumiks ära teha (Damnation, UP!, PoP jne...).
Xbox One | Xbox | PS4 | Nintendo DS
Tom-D
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas Raimz » 22 Juul 2010, 14:35

Tom-D kirjutas:
Conflict kirjutas:Vahepeal ma mõtlen, kuidas kõik need "trophy hunterid" eelnevad põlvkonnad üle elasid

Lihtne ju, sa ei saa igatseda asja, mida olemas pole. Nüüd on nad olemas ja lisavad mängule vürtsi juurde. Minule näiteks meeldib jahtida lõbusaid trofeesid, mille tegemist saab nautida. Mingeid A'la "Tee COD Veterani peal läbi" trofeesid küll teha ei viitsi, kuna see on ikka räige enesepiinamine ja närvide raiskamine. Samas mängud mida ma naudin üritan ikka platinumiks ära teha (Damnation, UP!, PoP jne...).

Mul täpselt sama suhtumine trofeedesse. Lihtsad ja lõbusad trofeed püüan ära teha ja alati on hea meel kui mõne trofee saan aga trofeede pärast ennast piinama küll ei hakka. Mingi mängu üliraskel tasemel läbimine või korduvalt ühe koha loadimine on enda peedistamine. Minu jaoks on ikkagi mängu eesmärk pakkuda vaheldust argipäeva ellu, meelelahutust ja nauditavat stoorit. Ei ole ühtegi mängu ka trofeede pärast ostnud, loevad ikkagi muud ja palju tähtsamad tegurid.
Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas EstonianBeast » 22 Juul 2010, 16:28

üks asi mida ma jälestan ongi see et ostetakse mingi lihtne odav mäng trofeede pärast, no camoon. Ma saan aru sa ostad mängu mida sa mängida kavatsed mitte trophyde vaid nauditavuse p2rast ja hiljem vb napsad paar karikat kollektsiooni, aga mingi 400kr mingi juku mängu peale raisata millel lihtne plaatinum on küll naer saalis
EstonianBeast
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

Medalid: 2
2 koht (1) 1 koht (1)

PostitusPostitas Conflict » 22 Juul 2010, 17:07

Täpselt nii. Eriti nõmedaks pean, kui keeldutakse ostmast mänge, millel trofeesid pole.
Võtame kõrge profiiliga mängudest näiteks MGS4. Mäng tuli välja enne Trophy patchi ja hiljem pole seda nendega ka patchitud. Samas on mängul olemas oma seesmine trofeesüsteem (Emblems), kuid inimesele ikka ei kõlba, kuna tema saavutused ei kajastu tema profiilis.
Siin olemegi jõudnud punkti, kus inimene ei osta mängu mitte otseselt trofeede teenimise nimel, vaid et oma saavutustega uhkustada ja parastada. Andke andeks, kui kedagi solvan, aga see on juba hale.
"I'd crawl into a toilet if it kept me out of sight." - Solid Snake, MGS4
Conflict
PS3 sõber
PS3 sõber
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tom-D » 22 Juul 2010, 17:40

Conflict kirjutas:Täpselt nii. Eriti nõmedaks pean, kui keeldutakse ostmast mänge, millel trofeesid pole.

Nõustun, kui asi niikaugel on siis on juba nati nigel. Samas las siis jätavad ostmata, ise teavad, millest ilma jäävad. Pärast on hea neid seltskonnas vaadata, kui klassikutest jutt tuleb ja mõni mees küsib, et "möh, mis mäng see veel on". Siis saab juba naerda. Ise mängin näiteks väga palju Wii peal Metroid Prime-i ja Legend of Zeldat ning nagu kõik teavad siis Wii-l puudub täielikult igasugune selline süsteem, kuid mängud on sellegipoolest suurepärased ja nauditavad. Isiklikult pole kunagi ühtegi mängu ostnud trofeede pärast ja ei kavatse seda ka teha. Samas oman väga palju lihtsate trofeedega mänge, kuid selle põhjuseks on minu tütar, kes neid mängib. Samas peab tõdema, et platvormikad (LEGO seeria, multikate mängud jne..) on ikka ühed kuradima lõbusad mängud, mida on tõsiselt vahva mitmekesi mängida.
Xbox One | Xbox | PS4 | Nintendo DS
Tom-D
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas ThaPhoenix » 05 Aug 2010, 21:49

ThaPhoenix kirjutas:Eesmärgiks oleks saada 1-ne Pilt :)

Täna sain lõpuks kätte esimese platinumi, selleks mänguks oli GTA IV =)
ThaPhoenix

PostitusPostitas Nossu323 » 26 Okt 2010, 15:21

Minu eesmärk on EstonianBeastile järgi jõuda ! :)
Nossu323
Uudistaja
Uudistaja
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kalamiis » 25 Dets 2010, 21:31

Challange pärast. Hetkel jahin gt5'e omi ja damn ,no võimatu pole ,aga eluraske.. Kui aga trophy sys sellel puuduks ,siis vb ei pingutaks nii väga. Niiet jah ,ennast proovile panna ,see on minu jaoks see trophy põhimõte..
Pilt
Kalamiis
Uudistaja
Uudistaja

PostitusPostitas DIGIC-II » 03 Jaan 2011, 11:07

Eesmärk igast mängust võimalikult suur % kätte saada, mis küll vahepeal jääb kiire mänguvahetusega saavutamata aga eks saab kunagi sama mängu tagasi :)
Pilt
DIGIC-II
Uudistaja
Uudistaja

PostitusPostitas RRX » 03 Jaan 2011, 11:46

Minu Trofee eesmärk sel aastal on saada Just Cause 2-s plaatinum . Kus on palju inimlikumad trofeed kui GT5-es .
hinnavaatlus.ee - rocky-b
RRX
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

EelmineJärgmine

Mine Trofeed

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR