Kõige Raskem Plaatina ?

PS3 trofee jahimehed - iga karikas loeb

Re: Kõige Raskem Plaatina ?

PostitusPostitas Kevin » 04 Nov 2011, 13:32

EA MMA

Pole nüüd just raske või keerukas,aga tohutult aeganõudev ja just online pool. Hetkel onlines lasknud üle 50 h ja vist sama paljuke läheb veel või isegi rohkem,et plaatina kätte saada.
Pilt
Kevin
Uudistaja
Uudistaja
Kasutaja avatar

PostitusPostitas RockCrime » 17 Nov 2011, 03:11

Ninja Gaiden zigma 2 tundub suht v6imatu :D
Pilt
RockCrime
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

Medalid: 2
1 koht (1) 3 koht (1)

PostitusPostitas RRX » 26 Okt 2012, 10:55

Lisaks veel Wipeout HD ja GTA4. Esimene nõuab mängijalt ülimaid oskuseid ja selle platinumi teenimiseks ei tohi sa kassipoeg olla, teine aga nõuab palju aega ja kannatust, sest Roman tahab sind pidevalt bowlingusse kutsuda.
hinnavaatlus.ee - rocky-b

Selle postitusega on nõus: 6
EstonianBeast, ImSander, killerbeast, Latency666, trucha, v2ikeRene
RRX
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

PostitusPostitas oliveroper » 02 Nov 2012, 17:07

Call of Duty World at War osutus minu jaoks kõige raskemaks platinumiks.Sain lõpuks kätte,ja oli mu õnnelik 10 Platinum.
oliveroper
Uudistaja
Uudistaja
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shade » 02 Jaan 2013, 16:24

RockCrime kirjutas:Ninja Gaiden zigma 2 tundub suht v6imatu :D

Mine proovi XBOXi versiooni. PS3 oma natukene nuditum ja kergem. XBOXi oma pidi eriti karm olema. Ma mingi hetk proovisin ja teist bossi ma ei suutnud maha nokkida. Pikalt muidugi ei viitsinud müdistada, aga mingil hetkel plaan see siiski läbi uhada
XBOX Live GT: janrist
PSN: janrist
Shade
Uudistaja
Uudistaja

PostitusPostitas Siison » 10 Apr 2014, 17:00

Hetkese seisuga oli Wipeout HD väga raske , too mäng oli mõningaid aastaid tagasi PS3 sõna otseses mõttes kõige raskem platinum trophy. Teadsin ,et see saab raske olema ja tahtsin proovida kuidas on see üks raskemaid platinume aga nüüdseks on ta mul tehtud ja väga rahul :) Praegu üritan omakorda veel raskemat Platinumi ära teha milleks on Gran Turismo 5 ja mis teeb selle platinumi minu jaoks raskeks on see ,et tuleb 3-el erineval rajal maailma kõige kiirema racing prototüübiga Sebastian Vetteli aeg üle sõita mille ta isiklikult GT5-s sõitis. Masina tippkiirus on 450km/h ning kurve läbib see loom keskmiselt 250mk/h kanti ja igas kurvis tuleb maksimum välja võtta.
Siison
Uudistaja
Uudistaja

PostitusPostitas Nikson » 10 Apr 2014, 18:08

Siison kirjutas:Hetkese seisuga oli Wipeout HD väga raske , too mäng oli mõningaid aastaid tagasi PS3 sõna otseses mõttes kõige raskem platinum trophy. Teadsin ,et see saab raske olema ja tahtsin proovida kuidas on see üks raskemaid platinume aga nüüdseks on ta mul tehtud ja väga rahul :) Praegu üritan omakorda veel raskemat Platinumi ära teha milleks on Gran Turismo 5 ja mis teeb selle platinumi minu jaoks raskeks on see ,et tuleb 3-el erineval rajal maailma kõige kiirema racing prototüübiga Sebastian Vetteli aeg üle sõita mille ta isiklikult GT5-s sõitis. Masina tippkiirus on 450km/h ning kurve läbib see loom keskmiselt 250mk/h kanti ja igas kurvis tuleb maksimum välja võtta.

Mul Wipeout platimata jällegi. :D
Hattrick! Tulge mängima!
Nikson
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas macbookclub » 11 Apr 2014, 08:02

Siison kirjutas:Hetkese seisuga oli Wipeout HD väga raske , too mäng oli mõningaid aastaid tagasi PS3 sõna otseses mõttes kõige raskem platinum trophy. Teadsin ,et see saab raske olema ja tahtsin proovida kuidas on see üks raskemaid platinume aga nüüdseks on ta mul tehtud ja väga rahul :) Praegu üritan omakorda veel raskemat Platinumi ära teha milleks on Gran Turismo 5 ja mis teeb selle platinumi minu jaoks raskeks on see ,et tuleb 3-el erineval rajal maailma kõige kiirema racing prototüübiga Sebastian Vetteli aeg üle sõita mille ta isiklikult GT5-s sõitis. Masina tippkiirus on 450km/h ning kurve läbib see loom keskmiselt 250mk/h kanti ja igas kurvis tuleb maksimum välja võtta.

:good:
Pilt
Tulevik on digitaalne!
PS4 500GB|PS3 "Slim" 120GB|PS Vita|PS2|PS1|
macbookclub
PS3 sõber
PS3 sõber
Kasutaja avatar

Medalid: 1
2 koht (1)

Eelmine

Mine Trofeed