Trofeede jahtimine - teie arvamused sellel teemal.

PS3 trofee jahimehed - iga karikas loeb

Re: Trofeede jahtimine - teie arvamused sellel teemal.

PostitusPostitas ImSander » 07 Okt 2011, 21:53

aarea kirjutas:see "Trofee võistlus" tekitas küsimusi

1. Kas mängu ostes on määrav ka "kas/kui palju on trophysid"

2. Uue mänguga:
a) enne alustamist vaatan kõigepealt trophy liste
b) ei vaata trophyde infot ning alustan lihtsalt mängimist ja trophyd tulevad kui tulevad
c) võtan kohe ette trophyde'i guide ja hakkan mängima ning püüan võimaluse korral esimesel korral platinumi saada
...

3. Kui mäng lõpetatud siis
a) alustan puuduolevate trophyde jahtimist
b) võtan uue mängu ja puuduolevad trophyd teen siis kui viitsimist on
...

4. Kui platinum käes siis enam mängu ei mängi ja müün maha

1. Mitte eriti.
2. b/c
3. a/c kuidas viitsimist on
4. Tavaliselt kui plaatinum käes on, siis on mäng juba jõudnud ennast ammendada. Ehk müüd maha.
Pilt
ImSander
PS3 sõltlane
PS3 sõltlane
Kasutaja avatar

Medalid: 1
1 koht (1)

PostitusPostitas v2ikekresu » 07 Okt 2011, 21:58

see "Trofee võistlus" tekitas küsimusi

1. Ei
2. A (kuid oleneb mängust, näiteks Battlefield 3-e soetan puhtalt mängu pärast)
3. B (samuti kas ültse viitsib teist korrda männgida)
4. Platinumini jõuan harrva seega kui mäng minu jaoks oma eesmärgi täitnud läheb vahetusse.

Seoses võistlusega need põhimõtted natuke muutuvad ja samuti soetan lihtsamaid trofee mänge odava rahaeest mida muidu poleks vaevunud soetama. Aga see pigem ajutine nähtus ;), kui võistlus läbi siis pöördun oma halli rutiini tagasi :-D .
v2ikekresu
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas RRX » 07 Okt 2011, 22:04

Mina ei tea, minu jaoks need trofeed kõige mõttetumad asjad üldse, korra proovisin mängu platinumini teha, aga mäng ammendas enne ära kui 50% käes oli... Ma vaatan, siin paljud saavad tihedamini platinume kui mina üldse mingit trofeed, siis tekib küll küsimus.
Ei tea, mis asi neid köidab nendes trofeedes.
hinnavaatlus.ee - rocky-b

Selle postitusega on nõus:
keionommik
RRX
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

PostitusPostitas v2ikekresu » 07 Okt 2011, 22:09

RRX kirjutas:Mina ei tea, minu jaoks need trofeed kõige mõttetumad asjad üldse, korra proovisin mängu platinumini teha, aga mäng ammendas enne ära kui 50% käes oli... Ma vaatan, siin paljud saavad tihedamini platinume kui mina üldse mingit trofeed, siis tekib küll küsimus.
Ei tea, mis asi neid köidab nendes trofeedes.

Ega polegi muud kui tunnustav patsutus oma ego pihta mis tekitab sellise ütlematta hea tunnde :D
v2ikekresu
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas EstonianBeast » 07 Okt 2011, 22:20

+1 @ inno :D

Võetakse ka kui hobina seda. Ise disney mänge väldin, võistluse ajal ilmselt asi muutub. Mänge ostan ikka selle pärast et neid mängida mitte karikaid taga ajada, aga nagu mul tavaks on yritan mängust maximumi saada, ehk siis 50% umbes. Kui mäng väga meeldib teen ka plati. GT5-te ma nt ikka sadades tundides vist mänginud, ja rohkem ikka onlines, driftides ns Nürburg ringil ringi kruisides jne jne. Kuidas kellelegi. Mul ostulistis BF3 ja Saints Row 3 just sellepärast et mänge nautida. BF3 ilmselt läheb platile kah, mängin seda palju ning mängin seda ka kaua pärast plati tegemist. Ag meeletult aega ja viitsimist nõab kogu see protsess.
EstonianBeast
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

Medalid: 2
2 koht (1) 1 koht (1)

PostitusPostitas Megabo » 20 Okt 2011, 05:32

1. Trofee arv üldjuhul pole oluline, kuid eks väikest rolli omab see. Ilma trofeedeta mängu ei osta. Eks kõige määravamam on hind, milline mäng rohkem huvitab selle eest ka rohkem nõus välja käima.
2.Ennem mängu alustamist viskan kergelt pilgu peale trofee listile ja alguses lihtsalt naudin mängimist.
3.Kui poole peal ja vaikselt hakkab tüütama siis süvenen rohkem puuduolevate trofeedele. Kui mäng meeldib siis isegi saab teist korda läbi tehtud, kui vaja mõnda trofeed saada. Kui mäng ära tüütab siis jääb platinum tegemata, või siis kunagi poole aasta pärast saab uusti käsile võetud.
4.Kui platinum käes läheb mäng riiulisse kogusse, maha ei müü. Rohkem üldjuhul ei mängi, siis peab olema väga hea mänguga ja kindlasti online toega. Üksinda ei paku pinget eriti, sama uuesti läbi teha.
Pilt
Megabo
Uudistaja
Uudistaja
Kasutaja avatar

Medalid: 2
3 koht (1) 2 koht (1)

PostitusPostitas Tom-D » 20 Okt 2011, 07:00

Minul võistlus mängude valikut kuidagi ei mõjuta, ostan mänge ikka selle järgi kuidas nad mulle meeldivad, trofeede olemasolu ei ole oluline, kui mäng ise on hea (50 Cent, Haze, Blacksite, Rachet & Clank vanemad osad jne...). Ennem mängu ostu trofee liste eriti ei vaata, samuti oleneb see mängust, kas võtan kohe guide ette või mitte. Kui on sügava stooriga mäng mis vajab keskendumist, siis isegi ei vaata juhendi poole vaid naudin maksimaalselt seda, mida mäng pakub, tuleb mängu käigus nii palju trofeesi kui tuleb. Üldjuhul ei vaata ma siis üldse trofee listi, sest see ka spoilib natuke. Siia käivad näiteks Uncharted 1-2, Resistance 1-3, Killzone 2-3, Saboteur ja teised kvaliteetmängud. Filmide järgi tehtud mänge ja igasugu Disney/Pixar mänge olen alati mänginud ning mängin ka edaspidi suurima rõõmuga, nad on lihtsad ja humoorikad, multikad/filmid on mul tavaliselt laste kõrvalt juba kordades nähtud. Hea vaheldus süngetele õudusmängudele ja kiiretele tulistamismängudele. Enamus neist saab tütrega co-op´is läbi mängitud ja hiljem jäävad talle riiulisse, kui ta muidugi tahab neid alles jätta.

Kui mäng läbi, siis olenevalt mängust vaatan, kas teen ära ülejäänud trofeed või mitte. Tegu võib olla ka lihtsa platinumiga kuid kui tahtmist ei ole siis uuesti ei mängi (Planet 51, Darkv Void jne...). Kui on mäng mida sügavalt nautisin siis üldjuhul jääb ühekordsest läbimisest minu jaoks väheks ja mängin ta ka teist korda läbi, sel ajal keskendun ka rohkem trofeedele, kuna stoorit enam nii pingsalt jälgima ei pea. Üritan kätte saada Platinumi.

Kui mäng on platinumi peale tehtud siis üldjuhul läheb ta ka müüki. On ka üksikuid sügava mulje jätnud erandeid aga üldiselt nad ikka kõik müüki lähevad.
Xbox One | Xbox | PS4 | Nintendo DS
Tom-D
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

Eelmine

Mine Trofeed

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

FOXGEAR