007 Quantum of Solace

Hinda mängu.

5
0
Pole hääli
4
5
71%
3
1
14%
2
1
14%
1
0
Pole hääli

Hääli kokku : 7

007 Quantum of Solace

PostitusPostitas Raimz » 11 Sept 2010, 15:53

007 Quantum of Solace

Pilt

• Koduleht: -
  • Arendaja: Treyarch
  • Väljaandja: Activision
  • Stiil: First-Person Shooter
  • Väljalaske kuupäev: 4. november 2008
  • Kirjeldus:
    James Bond is back to settle the score in Quantum of Solace: The Game. Introducing a more lethal and cunningly efficient Bond, the game blends intense first-person action with a unique third-person cover combat system that allows players to truly feel what it is like to be the ultimate secret agent as they use their stealth, precision shooting and lethal combat skills to progress through missions.
  • Multiplayer: Jah
  • Uudised ja eelvaade: IGN
  • Screenshotid: IGN
  • Videod: IGN

Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

Re: 007 Quantum of Solace

PostitusPostitas Raimz » 11 Sept 2010, 16:32

Kui arvestada asjaolu, et tegemist on filmi põhjal tehtud mänguga siis on tulemus väga hea. Tavaliselt on filmi põhjal tehtud mängud äärmiselt lahjad ja on selgelt näha, et mängud üritavad tänu filmi edule kerget raha teenida, seekord on tegu aga natukene enamaga. Mäng on küll lühikene ja üpris täpselt filmi pealt maha tehtud aga suudab ka päris palju uut ja huvitavat mängijale pakkuda. FPS, kus andis objektide taha varjuda ja mis seejärel muutus Third-person shooteriks oli minu jaoks uus asi. Mängus oli ka päris mitu huvitavat missiooni nagu tagaajamine ehitusplatsil ja mürgitatud Bondi teekond autoni.

Üldiselt annaks hindeks siiski 7/10.

Mängu parim osa minu arust oli Intro, mida laulab "meie oma" Kerli. Päris suur asi, et Activision otsustas Eestist pärit lauljale selle ülesande anda.
Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

Re: 007 Quantum of Solace

PostitusPostitas MasterKili » 03 Okt 2010, 11:16

Meentuab väga Call Of Duty seeria mänge ja see mulle juba istub :good:. Online-i pole jõudndud veel mängida, kuid story-t on ikka täitsa tore mängida, kui eelnevalt ka film läbi vaadatud.
Graafika ja gameplay on väga OK, kuid 1 asi nagu veits häiris, võibolla on see lihtsalt minu saamatus või siis tõesti pole võimalik mängus subtiitleid alla panna. :(

Muidu täitsa korralik 7.5/10
MasterKili
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

Mine 0-9

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR