GTA: Episodes from Liberty City

Hinda mängu.

5
7
50%
4
5
36%
3
1
7%
2
1
7%
1
0
Pole hääli

Hääli kokku : 14

Re: GTA: Episodes from Liberty City

PostitusPostitas keionommik » 10 Mai 2010, 17:53

Sai ka omale ostetud;)
keionommik
PS3 friik
PS3 friik

PostitusPostitas matthiew » 16 Mai 2010, 18:27

Täna sain siis 100% läbi tehtud Ballad of Gay Tony. 18 euro eest on ikka väga palju mängu. Samas on paar vihjet, et mänguga on kiirustatud, pole päris läbi mõeldud:
1) Kui 100% saab täis, hakkab ühte kindlasse kohta tekkima politsei soomusauto, samas saab seda tellida ka sõbra käest enne kui 100% käes.
2) Armando ja Henrique'ga on 50 Drug Wars missiooni. Et saada 100%, tuleb teha ainult 25, seega tegelikult see ei ole siis ju 100%.
3) Mängu suurim klubi Bahama Mama's on pärast mängu läbi tegemist igaveseks suletud, ainult ühe missiooni uuesti tegemisel, saab seda külastada, aga niisama sinna minna ei saa (nagu saab minna Maisonette 9-sse ja Hercules'se).
4) (Uus) muusika, mis klubides lastakse on õnneks ka raadiosse pandud, aga nad oleks võinud teha uued raadiojaamad. Natuke imelik on kuulata briti DJ Paul'i mängimas täiesti ameerikapäraseid tantsulugusi Vladivostok FM'is.
Kokkuvõttes on see ikkagi väga hea mäng, lihtsalt paar väikest detaili häirivad.
Pilt
matthiew
PS3 fänn
PS3 fänn

PostitusPostitas FanBoy » 21 Mai 2010, 16:24

olen nüüd mängu juba nädal mänginud. Täitsa meeldib Eriti LangeVari , Uued Relvad Ja Mõned uued Autod On Lahedad. väga nõme on aga see et GTA IV's (tavalises) oli ikka raadio korras ehk. vladivostok FM - vanad vene laulud. EFLY aga tulevad seal mingid usa DJ kes teevad selle raadio mingiks pasaks.
pole enam mu lemmiklaule ka kuulata nagu nekogo ne zhalko või siis gruppa krovi...
FanBoy
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

PostitusPostitas matthiew » 21 Mai 2010, 18:44

FanBoy kirjutas:olen nüüd mängu juba nädal mänginud. Täitsa meeldib Eriti LangeVari , Uued Relvad Ja Mõned uued Autod On Lahedad. väga nõme on aga see et GTA IV's (tavalises) oli ikka raadio korras ehk. vladivostok FM - vanad vene laulud. EFLY aga tulevad seal mingid usa DJ kes teevad selle raadio mingiks pasaks.
pole enam mu lemmiklaule ka kuulata nagu nekogo ne zhalko või siis gruppa krovi...

Lol, mulle just meeldivad uued Vladivostoki laulud, kuigi tegelt oleks pidand eraldi raadiojaama sellejaoks tegema.
Pilt
matthiew
PS3 fänn
PS3 fänn

PostitusPostitas FanBoy » 21 Mai 2010, 18:48

matthiew kirjutas:
FanBoy kirjutas:olen nüüd mängu juba nädal mänginud. Täitsa meeldib Eriti LangeVari , Uued Relvad Ja Mõned uued Autod On Lahedad. väga nõme on aga see et GTA IV's (tavalises) oli ikka raadio korras ehk. vladivostok FM - vanad vene laulud. EFLY aga tulevad seal mingid usa DJ kes teevad selle raadio mingiks pasaks.

Lol, mulle just meeldivad uued Vladivostoki laulud, kuigi tegelt oleks pidand eraldi raadiojaama sellejaoks tegema.

oleks pidanud tõesti , kuid ega need laulud tõesti halvad pole aga lihtsalt vanu ei lasta enam...
FanBoy
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

PostitusPostitas aarea » 21 Mai 2010, 23:46

kuidas PS3 peal saab enda valitud lugudest raadiot teha?
aarea
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PostitusPostitas matthiew » 22 Mai 2010, 12:16

FanBoy kirjutas:
matthiew kirjutas:

oleks pidanud tõesti , kuid ega need laulud tõesti halvad pole aga lihtsalt vanu ei lasta enam...

Onon vanad alles. Uued lihtsalt lisati juurde, kõik vanad peaksid alles olema (vähemalt mul on). Point lihtsalt selles, et lemmiklaulu pead 2 korda kauem ootama.
Pilt
matthiew
PS3 fänn
PS3 fänn

PostitusPostitas keionommik » 28 Mai 2010, 22:03

matthiew kirjutas:Avastasin, et kui liiga palju juua, siis kutt langeb ära ja ärkab paar tundi hiljem suvalises kohas üles :D . Ise ärkasin purskkaevus ja teine kord Statue of Happiness'i sees.
Igal juhul olen väga rahul selle 18 euri kulutamisega, mis TBoGT jaoks läks. Uued autod ja relvad, online on taktikalisemaks läind. Äge on see ka, et (team) deathmatch'is on nüüd nagu spetsiaalsed map'id. Enam ei ole üle kogu linna tapmist, vaid näiteks on relvad ainult Libertoniani muuseumis või selles majas, kus Roman'i pantvangis hoiti. (Nii et tegelt saab eemale ka minna, aga relvad on ainult seal majas, nii et ei ole mõtet ära minna)

ise ärkasin mingi põõas,tõusin püsti ning tuigerdasin seal põõsas ning järsku komistasin
mingi laiba otsa :D
Ning eriti huvitav oli see et laiba kõrval oli maas relv:D
keionommik
PS3 friik
PS3 friik

PostitusPostitas climatix » 27 Aug 2010, 18:23

Väga hea Mäng minu arust :good: ,
climatix
Uudistaja
Uudistaja
Kasutaja avatar

PostitusPostitas ImSander » 05 Okt 2010, 19:50

matthiew kirjutas:Tõmbasin siis reedel ära The Ballad of Gay Tony ja jõudsin eile ka sellega lõpuni. Väga rahul, kui mõelda, et maksis vaid 18 euri. Päris head missioonid olid ka, lõbusamad, kui tavalises (26 tükki kokku). Pärast stoori läbimist saab kõiki uuesti teha, et 100% saada. Igal missioonil on omad nõuded ja neid kõiki ei pea ühe tegemisega täitma, võid ka 3 korda sama missiooni teha, et 100% saada, aga ikkagi on mõni missioon masendavalt raske. Samas uued relvad on väga head minu meelest:
1)Auto Shotgun, mis laseb päris kiiresti, aga kuhu saab panna ka plahvatavaid laenguid, millega autosi või helikoptereid õhku lasta või niisama inimesi lasta (online'is tuli 2 kutti korraga peale mulle, kui vastast lasin, lendas see pikali, seejärel lasin teist, siis hakkas esimene püsti tõusma ja lasin teda, nii korda-mööda mingi 3 lasku mõlemale).
2) Kuulipildur, millega saab ka lihtsalt täiega kaost tekitada.
3) SMG, millel on 50 kuuli salves, on väga hea lähirelv.
4) Sticky Bombs ehk kleepuvad pommid, mida saab ise plahvatama panna nupuvajutusega, online'is mõnes map'is ronid kuhugi heasse kohta, ligipääsu juurde viskad paar seda pommi ja kui keegi tuleb, siis lased õhku
5) Grenade launcher ei ole iseenesest midagi erilist, aga fun ikkagi ning saab madalamatest takistustest või autodest üle lasta, kui seal taga midagi on (mitte nagu RPG-ga, kus pead ümber jooksma takistusest)
Väga tore, et jälle on langevari, enam ei pea põleva helikopteriga mere kohale sõitma, et välja hüpata.
Uued autod on ka väga head, kiired (Buffalo, Bullet GT, F620) ja sõjaväe helikopteriga saab tihkelt lõbutseda.
Klubides saab ka käia: niisama tantsida, juua või siis šampuse joomismängus osaleda. Muudab Liberty City't reaalsemaks linnaks, on ikka mingi ööelu ka.

Mõtled Psnist tõmmatud Gta iv DLC-d?
Pilt
ImSander
PS3 sõltlane
PS3 sõltlane
Kasutaja avatar

Medalid: 1
1 koht (1)

EelmineJärgmine

Mine G

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline