God of War III

Hinda mängu.

5
7
50%
4
2
14%
3
4
29%
2
0
Pole hääli
1
1
7%

Hääli kokku : 14

Re: God of War III

PostitusPostitas Raimz » 17 Juun 2010, 12:24

FanBoy kirjutas:Nüüd siis 2-3 päeva mänginud ja olen igati rahul. Kõige paremaks osutusid Story , graafika ja gore , ehk siis verd oli nii palju et täitsa lõpp :-D . See on ka vägev , et kui sa kakled mõne jumalaga (bossiga) ja tuleb see nõrkuskoht temal ehk siis vajutad :button-circle: . Ta hakkab siis omalaadi Finisher'i tegema , kus pead õigesti nuppe vajutama ja verd on seal ikka hullult. :good:

Täpselt samad asjad meeldisid ka mulle. Stoori oli väga hea, kuigi tuleb tunnistada, et GOW1 ja GOW2 oli stoori esitluse osa parem, seal olid lahedamad cutscene videod ja siis sellised liikuvate piltidega videod. GOW3-es olid cutscene videod korras aga need graafilised videod jäid minu arust lahjaks ja ei suutnud piisavalt hästi välja mängida. Mängu graafika oli muidugi tipp tasemel. Muusika nagu ikka oli väga hea ja tekitas mõnusalt võimsa õhustiku. Gore meeldis ka mulle väga, üldiselt ei armasta ma rõvedalt veriseid mänge ja mõni mäng pakub gore-iga ikka kõvasti üle aga GOW seerja paneb täpselt naelapeale pihta. Kõik need tavakollid ja bossid surevad täpselt nii veriselt ja julmalt nagu sellele ajastule ja kättemaksu teekonnale kohane. Finisherid on muidugi eriti vaatemängulised ja rahuldust pakkuvad, seda just selle pärast, et tavaliselt peab mängija päris palju vaeva nägema enne kui bossi pea kohal Pilt tiirlema hakkab ja isegi siis peab kiiresti õigeid nuppe vajutama ja kiiresti reageerima, et lõpuks bossi maha saaks.

Video mõningatest brutaalsetest GOW3 tapmistest. Enam jaolt on videos tavakollid aga sellegi poolest on kerge SPOILERi oht, soovitan vaadata nendel kellel on enamus või terve mäng läbi tehtud. Enda lemmik tavakillid olid kentaurid, minotaurused ja loomulikult kükloobid. Kõige lahedam boss oli vast Chronos.

Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Haikune » 17 Juun 2010, 15:17

Cronos oli tõepoolest Epic, Zeusi fps vaade oli ka üpris omapärane, scriptitud kõik küll aga lahe oli.
Haikune
PS3 sõltlane
PS3 sõltlane
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Eddynstain » 15 Aug 2012, 16:34

Sai läbi siis see mäng paar päeva tagasi ja muud selle kohta öelda ei saa kui EPIC!! Lihtsalt vapustavalt hea mäng oli. Nii head mängu ei ole päris ammu mänginud. Selle mängu puhul olid kõik asjad head. Alates Graafikast lõpetades hea story ja vapustvalt hea heliga. Mängisin siis bass põhjas ja kõik müristamised ja koletiste hääled olid lihtsalt vägevad. Ja nagu alati God of War-is oli jälle ka suurte kollidega sõda, ma ise mängisin Normal taseme peal läbi, aga isegi selle tasemega oli mäng väga raske. Mäng läks pmst kohe teisest osast edasi, et need kes eelnevaid osasid ei ole mänginud ei saa vist paljudest asjadest aru. Ühesõnaga lihtsalt väga hea mäng oli, loodan, et uus God of War saab tulema sama hea või veelgi parem kui see võimalik on.
M: Sony 32" LCD TV (KDL-32L4000) - 150€

Selle postitusega on nõus:
Raimz
Eddynstain
PS3 sõltlane
PS3 sõltlane
Kasutaja avatar

Eelmine

Mine G

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR