God of War Collection

Hinda mängu.

5
6
60%
4
3
30%
3
1
10%
2
0
Pole hääli
1
0
Pole hääli

Hääli kokku : 10

God of War Collection

PostitusPostitas Raimz » 17 Mär 2010, 12:55

God of War Collection

Pilt

• Koduleht: God of War Collection
  • Arendaja: SCE Studios Santa Monica
  • Väljaandja: Sony Computer Entertainment
  • Stiil: Action/Adventure
  • Väljalaske kuupäev: 17. november 2009
  • Kirjeldus:
    A compilation disc on Blu-ray that features the first two God of War games. These PS2 games are remastered and pack 60 frames-per-second action, 720p graphics, and PlayStation Network Trophy support. In God of War, players take on the role of Kratos, a Spartan warrior. Plagued by the nightmares of his past, the ash covered warrior would do anything to be free of his debt to the Gods and the memories that haunt him. For ten years he has labored for Olympus, now on the verge of losing all hope, the Gods have given him one last task. Destroy Ares, the God of War. Armed with the deadly chained Blades of Chaos, Kratos will have to overcome armies of mythological monsters, legions of undead soldiers, and dangerous and brutal landscapes. In God of War II, Kratos sits atop his Olympus throne, as the new God of War – far more ruthless than Ares ever was. To end his continued torment, Kratos must journey to the far reaches of the earth and defeat untold horrors and alter that which no mortal, or god has ever changed...his fate.
  • Multiplayer: Ei
  • Uudised ja eelvaade: IGN
  • Screenshotid: IGN
  • Videod: IGN
Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

Re: God of War Collection

PostitusPostitas Raimz » 17 Mär 2010, 13:05

PlayStation 2-e kaks legendaarsemat seiklus mängu tehtud kättesaadavaks ka PlayStation 3-me omanikele. Pilt on parandatud ja on nüüd Hi-Def, kuigi detaile on vähe on üldmulje pildist ja graafikast väga hea. Enamus mängu vahevideod on väga hea graafikaga. Soovitan kõigile, kes pole GoW seeria esimesi osi mänginud ja tahavad GoW III-me endale soetada. Hea võimalus saada kaks mängu ühe Blu-Ray peal ja päris mõistliku hinna eest.

Minu hinnang God of War Collectionile - 8,4/10
Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas matthiew » 17 Mär 2010, 20:33

Suvel tahaks kindlasti osta, kasutatuna.
Kooli ajal hakkaks segama.
Pilt
matthiew
PS3 fänn
PS3 fänn

PostitusPostitas lolruxlol » 06 Juul 2010, 17:45

Olen nüüd kusagil 3-4 tundi mänginud seda ja tundub nagu stoori ei läheks edasi kuidagi, räägin esimesest osast, aga kui see lähiajal väga meeldima ei hakka, siis ei pane teist osa töölegi :D
Imelik, et inimesed seda nii väga kiidavad :?:
Pilt
lolruxlol
PS3 sõltlane
PS3 sõltlane
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Raimz » 06 Juul 2010, 21:18

lolruxlol kirjutas:Olen nüüd kusagil 3-4 tundi mänginud seda ja tundub nagu stoori ei läheks edasi kuidagi, räägin esimesest osast, aga kui see lähiajal väga meeldima ei hakka, siis ei pane teist osa töölegi :D

Anna talle veel aega võib-olla hakkab sulle lõpu poole rohkem meeldima. Aga võib-olla pole lihtsalt sinu maitse järgi mäng ja stoori. Mind haaras küll kaasa juba mängu avavideo ja stoori oli väga hea ja kulges parajas tempos. GoW 2 tasuks ikkagi ära proovida, sest see on minu arust triloogia kõige parem osa ja tundub, et üldiselt kiidetakse seda kah rohkem kui GoW esimest osa.

Kus maal oled muidu? Hydra on tapetud?
Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas lolruxlol » 06 Juul 2010, 21:23

Raimz kirjutas:
lolruxlol kirjutas:Olen nüüd kusagil 3-4 tundi mänginud seda ja tundub nagu stoori ei läheks edasi kuidagi, räägin esimesest osast, aga kui see lähiajal väga meeldima ei hakka, siis ei pane teist osa töölegi :D

Anna talle veel aega võib-olla hakkab sulle lõpu poole rohkem meeldima. Aga võib-olla pole lihtsalt sinu maitse järgi mäng ja stoori. Mind haaras küll kaasa juba mängu avavideo ja stoori oli väga hea ja kulges parajas tempos. GoW 2 tasuks ikkagi ära proovida, sest see on minu arust triloogia kõige parem osa ja tundub, et üldiselt kiidetakse seda kah rohkem kui GoW esimest osa.

Üritan juba pandoras boxi kätte saada, ilmselt pole ikka minu maitse järgi, ei ole suur puzzlede lahendamise fänn. aga ma ikka üritan mängu lõpuni teha :D
Stoori on hea küll (siiamaani), aga seda edastatakse liiga aeglaselt minu arust. Ma jõuan vahepeal, kui ma Arese minione tapan, stoori juba ära unustada.
Pilt
lolruxlol
PS3 sõltlane
PS3 sõltlane
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sarvik1234_ » 07 Juul 2010, 01:47

lolruxlol kirjutas:
Raimz kirjutas:

Üritan juba pandoras boxi kätte saada, ilmselt pole ikka minu maitse järgi, ei ole suur puzzlede lahendamise fänn. aga ma ikka üritan mängu lõpuni teha :D
Stoori on hea küll (siiamaani), aga seda edastatakse liiga aeglaselt minu arust. Ma jõuan vahepeal, kui ma Arese minione tapan, stoori juba ära unustada.

Gow 1 ma suurt storyt ei märgandki, aga gow 2 oli väga hea story. gow 2 meeldis mulle rohkem.
[url="http://psnprofiles.com/Sarvik1234"]Pilt[/url]
Sarvik1234_
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Raimz » 07 Juul 2010, 19:51

Mis mõttes ei märganud stoorit? :-D Ei näinud ühtegi videot või ei saanud nendest aru? Tunnistan, et ka mulle meeldis GoW kahe stoori rohkem (oli rohkem videosid ja üllatavaid pöördeid) aga esimeses osas on see kidlasti olemas ja ka väga tähtsal kohal, sest see seletab ära kõige tähtsama: Kes on ja oli Kratos? Kuidas ta oma mõõgad sai? Miks tal nahk nii valge on? Miks ta Arest tappa tahab? Miks ta mängu alguses kaljult alla hüppas? Mis sai temast lõpus? Miks ta Bandora Box´i vajas? Jne...
Kui oskad vastata enamusele nendest küsimustest siis said ju küll stoorist aru ja märkasid seda.

Meeldetuletuseks toon siin välja kolmes osas kõik God of War´i videod, võib-olla on lihtsam stoorit märgata kui videod tulevad järjest ja madinat/mõistatusi vahel pole. Tähelepanu tegemist on suure SPOILERIGA. Kes mängu mänginud pole aga tahaks seda kunagi teha siis sellel ei maksaks neid videosid vaadata.

Story part 1
Story part 2
Story part 3
Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas ThaPhoenix » 19 Dets 2010, 22:16

Nonii, mõlemad osad on läbi ja ütleks et GoW 2 oli ikka parem, mitte et GoW 1-el midagi viga oleks olnud, aga teine osa oli kõvasti parem. Esimeses osas ei olnud stoori jah kõige parem, aga esimene osa jutustaski et kes see Kratos on jne... Minu poolt oleks siin foorumis 5 :) , pärast esimest osa mõtlesin et 4, aga teine osa muutis nii mõndagi .

EDIT : Oihh, kiiruga panin hinde, ja kogematta 4-a , äkki on kellelgil modedest võimalik mu hinne kuidagi ümber muuta vms ? :(
ThaPhoenix

PostitusPostitas Tom-D » 20 Dets 2010, 07:46

Minu arust on terve GoW Seeria ülimalt kõvad mängud, stoori oli minu jaoks põnev (kõikides mängudes), lahe oli neid kirste ja asju otsida, Bossid olid väga vinged, helitöö oli lihtsalt super, selline eepiline õhkkond oli kogu aeg. Lihtsalt supermängud. Ainuke mäng, mis minu silmis GoW seeriale ära teeb, on Castlevania: Lords of Shadows, muidu nagu eriti paremat ei teagi.
Xbox One | Xbox | PS4 | Nintendo DS
Tom-D
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

Järgmine

Mine G

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR