Journey

Hinda mängu

5
1
50%
4
0
Pole hääli
3
1
50%
2
0
Pole hääli
1
0
Pole hääli

Hääli kokku : 2

Journey

PostitusPostitas Krissmanni » 06 Mär 2012, 16:47

Journey

Pilt

• Koduleht: Journey
  • Arendaja: thatgamecompany (TGC)
  • Väljaandja: Sony Computer Entertainment (Santa Monica Studio)
  • Stiil: Adventure
  • Väljalaske kuupäev: 14. märts 2012
  • Kirjeldus:
    You wake alone and surrounded by miles of burning, sprawling desert, and soon discover the looming mountaintop which is your goal.

Faced with rolling sand dunes, age-old ruins, caves and howling winds, your passage will not be an easy one. The goal is to get to the mountaintop, but the experience is discovering who you are, what this place is, and what is your purpose.

Travel and explore this ancient, mysterious world alone, or adventure with other voyagers you meet online via PlayStation Network. Soar above ruins and glide across sands as you discover the secrets of a forgotten civilization.

Featuring stunning visuals, haunting music, and unique online gameplay, Journey delivers an experience like no other.
  • Multiplayer: Jah
  • Uudised ja eelvaade: IGN
  • Screenshotid: IGN
  • Videod: IGN

Journey treiler:
Spoiler: näita
Pilt
All in the game yo... All in the game.
Krissmanni
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

Re: Journey

PostitusPostitas Krissmanni » 06 Mär 2012, 17:00

PSN-i mängudele on ilusasti oma nurk ka eraldatud, kuid nad on seal Trofeede kaustas (oodates ilmselt trofee-alaseid vastuseid) nii ära peidetud, et võtsin Limbo eeskujul vabaduse Journey ka Mängudesse postitada.

Flower oma mediteeriva hõljumisega oli toredalt zen mänguke, aga ei midagi hingepõhjani raputavat. Midagi analoogset ootan/eeldan ka siit. Ma (veel) ei leia, et Journey on kõige ilusam mäng (nagu mõned interneti-inimesed arvavad), kuid sellega ma juba olen nõus, et suvaline kaader sellest mängust on kunst, mille koht oleks kunstizaalis, kunstizaalis.
Jään siis oma teekonna algust ootama.

PlayStation Plus omanike ootamine saab läbi nädala võrra varem ja neile saadaval ka Plus-Exclusive Dynamic Theme.
Hinnaks leidsin hetkel $14.99 (USA), £9.99 (UK).

Thatgamecompany had a three game contract with Sony, so the past three games had to be Sony exclusive. Right now we are very much exploring ways to bring our games to a bigger audience, beyond just PlayStation. We are still in the process of negotiating, but I hope that we can announce it [soon]. But right now it’s still in the process.
-- Push :button-square:

Seega jään veel ootama, mida tulevik toob.
Hmh, üks postitus ja nii palju ootamist.
Pilt

Selle postitusega on nõus:
Latency666
Krissmanni
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas Krissmanni » 15 Mär 2012, 15:18

This Journey was like... wow.
Lühike, lihtne, müstiline, ilus, sõnadeta.
Väga huvitav väike mäng.

Kella ei vaadanud, aga ca 1.5-2 h läks vaikse tempoga läbimiseks.
Ja kui vaja eurodes hinnasilt külge riputada, siis 12.95.

Mängimiseks tarvilikud vaid :button-x: ja :button-circle:, mõistatamine minimaalne, kogu aeg on selge, mille poole peab püüdlema.

Ükskõik kuidas ma ka ei katsunud oma teel vastupidist tõde näha ja otsida, minu jaoks oli see rännak Mount Doomi otsa ja kui kõrval hõljus kleidi ja lindiga kapuutslane, siis ootasin, et ta mulle sõbralikult õlale patsutaks, huuled prunti ajaks ja lohutaks: Mr. Frodo, I can't carry it for you... but I can carry you!

Demon's Souls tuli lagedale väga omapärase multiplayeriga, aga siinne oli veel samm edasi. Kaasreisijaid kohtasin üsna palju, kuid nad olid 102% anonüümsed ja nendega ei olnud kuidagi võimalik dialoogi astuda. Dialoogiks ma ei pea seda, et vahepeal hüppasime kaaslasega nagu kaks naerupalli ja kiirgasime üksteise võidu (kes mängib, saab aru). Esimesele oleks kohe ettepaneku teinud, et palun mediteeri minuga. Istusin päris tükk aega maas ka ja lasin liival kuhjuda, aga küll oli kõigil kiire. Ka ei tulnud menüüsse Players Met alla mitte mingit infot. Alles mängu lõppedes ilmusid ekraanile osad nimed, kellega teed ristusid. Vaatasin neid pühalikult - olin nendega jaganud ehedat rõõmu, aga ka vaevast valulikke hetki.

Oli paiku, kust ma ei tahtnud edasi liikuda, ja meenus:
Krissmanni kirjutas:Ma (veel) ei leia, et Journey on kõige ilusam mäng..

Kes on see mimmu ja miks ta nii hoolimatult sõnu loopis!?
See ON kõige ilusam mäng ja ma ei taha siit kunagi ära minna!
(Aga okei, olles nüüdseks elamusest vähe maha rahunenud, siis näiteks Unchartedi pakutud silmailu vastu Journey nii lihtsalt ikka ei saa.)

Liiv liikus mõnusalt sädelevalt, tuul puhus luust ja lihast läbi, väga veidraid lehvivaid olendeid kohtas, taustamuusika oli tabav. Kaunis mäng tõesti.

Teist korda asun mängu läbima üksi.
Kinnitage turvavööd ja meeldivat reisi, teisel pool kohtume!
Pilt
Krissmanni
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas matthiew » 16 Mär 2012, 17:56

Peale vaadates meenus kohe Flower. Ongi samadelt tegijatelt.
Pilt
matthiew
PS3 fänn
PS3 fänn

PostitusPostitas aarea » 30 Mär 2012, 20:08

tõesti mõnus relax-chill mäng, muusika sobib samuti väga hästi.

Aga trophyde tegemine tõotab küll parajaks pähkliks minevat - no kuidas sa ütled kaaslasele, et istuks 20seciks maha, enamus hüppas ja jooksis ringi :)
(enda arust nägin 3 erinevat mängijat aga lõpus tuli kokku 8)
aarea
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Nikson » 26 Juun 2012, 19:12

Hattrick! Tulge mängima!
Nikson
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas Conflict » 25 Dets 2012, 22:45

Ja täiesti eikusagilt - aastal, mida on korduvalt nimetatud PS3 nõrgimaks - tuleb Journey, PSN-i mäng (nüüd küll saadaval ka Blu-rayna), ning korjab järjest Game of the Year auhindu kõikjal. Kõigepealt IGN, siis Entertainment Weekly, nüüd GameSpot. Peab tõesti olema enneolematu "kogemus". :good:
"I'd crawl into a toilet if it kept me out of sight." - Solid Snake, MGS4
Conflict
PS3 sõber
PS3 sõber
Kasutaja avatar

PostitusPostitas EstonianBeast » 25 Dets 2012, 23:06

Ma pikemalt juba tahtnud seda, loodan et tuleb plussiga, kui ei siis peab ära ostma.

Selle postitusega on nõus:
Raimz
EstonianBeast
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

Medalid: 2
2 koht (1) 1 koht (1)

PostitusPostitas matthiew » 24 Juun 2013, 22:16

Kas on loota lähiajal mõnda hinnaalandust sellele arvestades tema vanust või suve vms?
Kindel plaan see sel suvel läbida, aga paar kuud võin vajadusel oodata.
Pilt
matthiew
PS3 fänn
PS3 fänn

Mine J

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR