Need for Speed: Most Wanted

Hinda mängu.

5
2
33%
4
3
50%
3
0
Pole hääli
2
1
17%
1
0
Pole hääli

Hääli kokku : 6

Need for Speed: Most Wanted

PostitusPostitas weasel » 05 Nov 2012, 14:19

Pilt

• Koduleht: Need for Speed: Most Wanted
  • Arendaja: Criterion Games
  • Väljaandja: Electronic Arts
  • Stiil: Autosõit
  • Väljalaske kuupäev: 2. november 2012
  • Kirjeldus:
    Need for Speed: Most Wanted takes on the gameplay style of its first installment, Most Wanted title in the Need for Speed franchise. Most Wanted allows players to select one car and compete against other racers to reach a destination. Cops are integrated into certain racing sessions, in which the police deploy vehicles and tactics to stop the player's car and arrest the player, like the original Most Wanted. The game will feature a Blacklist of 10 racers, similar to the single-player section of the original Most Wanted, which featured 15 Blacklist racers. In this reiteration the focus shifts from Rockport, the city in the original to a new city called Fairhaven.
  • Multiplayer: Jah
  • Ülevaade: IGN
  • Screenshotid: IGN
  • Videod: IGN

* Burnout Paradise reaalsete autodega.
* Väga korralik multiplayer.
* IGN skoor 9/10.

Täna jõudis kohale siis. Õhtul saab proovida. Shopto.net :good:
Pilt
weasel
PS3 sõber
PS3 sõber
Kasutaja avatar

Re: Need for Speed: Most Wanted

PostitusPostitas rakzcs » 09 Nov 2012, 13:21

See ei ole need for speed klassikalises mõttes. Tegemist on Burnout Paradise 2 ja just seda ootasingi. Väga väärt ja väljakutset pakutav mäng, mida julgen soovitada.
Pilt

Selle postitusega on nõus:
EstonianBeast
rakzcs
PS3 sõber
PS3 sõber

PostitusPostitas QuietShell » 13 Nov 2012, 18:38

Kas demo ka tuleb ps3ele mingi demo treiler tuli küll youtube ?
QuietShell
Uudistaja
Uudistaja
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Riddim » 14 Nov 2012, 09:31

QuietShell kirjutas:Kas demo ka tuleb ps3ele mingi demo treiler tuli küll youtube ?

http://www.joystiq.com/2012/11/13/need- ... xbox-live/
Riddim
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PostitusPostitas trucha » 08 Veebr 2013, 03:22

No maitea,
täis muna mäng peaks ütlema.
Aga samas, NFS ongi viimasel ajal ainult kehvasid mänge tootnud...
Meenutame nt viimast, enne MW'd. The Run.. Amishite moodi nimetaks ma mängu ümber, nfs the shun..
Aaaanywho!
No kust ma alustan... Okei, ma julgen öelda, et siiani parim NFS mis tehtud on, on MW(esimene)
Ja üldiselt kui nad lootsid teha uue MW, sest et eelmine MW oli ikka nii tegija, kui üldse olla andis.
Siis nime MW nad vist panid ainult nime enda pärast, sest nt mina lootsin tõesti, et tegemist on eelmise MW laadse mänguga. Oi Bella kus ma olen eksinud.

Ma ei tea, kuidas teiega on, aga üldiselt mulle meeldiks mängus, kui ma saaks endale autosid OSTA, vastavalt mängu hetkesele lookulgemisele v vastavalt vajadusele, nagu nad siiani on enne suutnud kogu aeg teha. Aga ei, mõtleme korra, mis oleks kõige debiilsem variant, mida teha annaks?
OKEI! Võtame kõik autod, mis mängus on, laotame nad kaardile laiali ja inimene otsib.
AA ja mis kõige parem, teeks veel nii ka, et kui sa ühe autoga sõidad ja unlockid tuunimist(jah, ainult race tehes unlockid sa nt nitro) siis peale selle avamist, leiad sa uue ja parema auto ( v auto, mis sulle rohkem meeldib)
OKEI, vahetame auto ära. Ahaaa! Hakka nüüd sellele autole asju unlockima(pean tunnistama, ma pole veel aru saanud, millisest race'st ja kuna ma uuesti NOS avan. Pikemat aega teen erinevaid sõite, ilma et nitrot saada, samas kui mu blacklist juba paar kohta vabaneb)
Ja nüüd olen tegelikult ühe autoga, tase on raskem,vaja oleks igast tuunimise unlocke, suht kehvake on esimesi kohti saada. Aga okei...
Tuunimisest rääkides, mul on hea meel, et viimastes NFS mängudes visuaalide tuunimine välja on jäetud, sest et kamoon, kellele meeldib auto välimust lahedamaks teha? Ai ai ai...

Blacklist on ka jube hästi tehtud.
Alustad, oled 15.
Sõidad natuke aega ja teed mõne ralli vnii.
Järsku avastad, et oled 12.
Siis tuleb mingi aeg teade, ''sinu esimene blacklist vastane on rivaalsõiduks valmis''
Okei, mida siis ülejäänud paar tükki tegid vahepeal?
Ja see on ka tegelt lahe, et mina olen 12. Aga pean nr 13'ga challenge tegema.
Pluss mängus, kui see jutustaja tädi muga räägib ja mulle tõdeb, et mul on vaja ainult 10le blacklist memberile ära teha. Ja siis ma mõtlen, et ma pean veel challenge tegema ühe koha võrra tagasi enda hetkesest positsioonist! SIis tuleb mõttesse ainult üks asi ... ''dafuq''
Selle loogika järgi, oleks peale 10 challenge tegemist minu koht 2.
Ja challenge vastaseid veel ... 3...
OOKEI!
Ja mu lemmik, kuidas challenge ajal kui mendid taga ajavad ja üle naelte sõidad, kummid katki lähevad, nii nagu peakski. Mis siis, et see kogu race ära rikub...
Nutuseks teeb ainult see, kui ma näen kuidas vastane puhtalt ja selgelt üle naelte laseb. Ei juhtu midagi.. Sama kui vastu seina käid. Jääd tüki maad maha ja vastane alati sust ees.
Vastane vastu seina käib, siis 1 kahest:
1. Vastane paneb sama kiirusega v kohati kiiremini edasi
2. Spawnib napilt millimeetri kaardil tagasi, siis kuskil sekundi jooksul jõuab kohe kannule tagasi ja suurima tõenäosusega paneb mööda sust ka.

Aa ja veel üks mu lemmikutest asjadest mängus, on see,
kuidas vist tunnistati NFS tegijate poolt kasutuks raja märkimise/kuvamise vajaduse reaalsele sõidurajale. Ehk siis ma räägin nt suunavatest nooltest.
Selles mõttes, et sõidaks ikka jah pigem võidu, jälgiks liiklust, tõkkeid, mente, teisi rallis osaleijaid... Ja kaarti kah, loomulikult.
Sõidame 3/4 rajast maha ja paneme TÄIEGA mööda ja kui hästi läheb, siis mitmel restardil samamoodi.Aga ok...

Teeks siis vähemalt normaalse stoori mängule... EI? Okei, aga halva stoori siis vähemalt? Nagu MW'le omane? Ei?
AA... Mida, ei pane üldse stoorit v? OKEI!
See teeb blacklistist üles ronimise hoopis huvitavamaks.JEEI!

Pikk jutt lühidalt,
minu arvamused kirjad.

Kokkuvõte ja soovitus lugejale ja mängu huvilisele!
Pilt
Ma sosistan endamisi "what the ****" umbes 20x päevas.

Selle postitusega on nõus: 2
EstonianBeast, v2ikeRene
trucha
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas trucha » 13 Veebr 2013, 02:54

Noooh,
lisaks veel,
GPS on suht purjus. Ilmselgelt, töötab GPS nii, et sihtkohast liigub see sinu juurde.
Sest pidevalt suunab sind vastassuuna vööndis.

Midagi oli veel.
Aga seniks,
Needle Point on geeeei!
Ma sosistan endamisi "what the ****" umbes 20x päevas.
trucha
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas addseo1115 » 17 Juul 2015, 05:53

Wanted title in the Need for Speed franchise.
ทางเข้าจีคลับ
addseo1115
Uudistaja
Uudistaja

Mine N

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR