Remember Me

Hinda mängu

5
0
Pole hääli
4
0
Pole hääli
3
3
100%
2
0
Pole hääli
1
0
Pole hääli
 
Hääli kokku : 3

Remember Me

PostitusPostitas taskurebane » 28 Okt 2013, 20:33

Remember Me

Pilt

 • Koduleht: Remember Me
 • Arendaja: dontnod
 • Väljaandja: Capcom
 • Stiil: Action-adventure
 • Väljalaske kuupäev: 7. juuni 2013
 • Kirjeldus:
  Nilin on naine, kes on vangistatud Bastille kindlusvanglasse, ning ta ei mäleta mitte midagi. Kui teda viiakse viimsele mälukustutusele võtab temaga ühendus tundmatu mees nimega Edge, Erroristide liider, ning aitab tal põgeneda. Edge ütleb Nilinile, et ta on Errorist, kel võime varastada ja muuta teiste mälestusi.
 • Multiplayer: Ei
 • Uudised ja eelvaade: IGN
 • Screenshotid: IGN
 • Videod: IGN
Pilt
taskurebane
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar
 
Postitusi: 161
Liitunud: 8/3/2010
Asukoht: Pärnumaa

Re: Remember Me

PostitusPostitas Raimz » 09 Veebr 2014, 21:20

PlayStation plussis oli see vahepeal tasuta ja tänu sellele tõmbasin mängu ka enda konsooli. Nüüd julgen öelda, et hea meel, et raha selle eest välja ei pidanud käima. Mäng ei ole otseselt halb aga see pole kohe kindlasti ka hea. Väga vastakaid emotsioone tekitas tegelikult.
Tegevus leiab aset tulevikus, kus neoontuledes Pariis meenutab oma olustikult "Blade Runneri" ja "Fift Elemendi" filme. Vahepeal seikleb peategelane üli puhastes ja kliinilistes laboratooriumites ja vahepeal kitsastel ja räpasetel linnatänavatel ja kanalisatsioonis. Hästi joonistub välja ühiskonna kihistumine selles futuristlikus neoon Pariisis.
Kuigi linn ja keskond näitavad ennast esmamuljel heast küljest siis tõsiselt kriipima hakkas mind tunne nagu peategelane oleks ainukene inimene selles maailmas. Linna tänavad on täis roboteid ja suvalisi inimesi aga nad ei tee mitte midagi, lihtsalt seisavad nagu vahakujud, parimal juhul ütlevad midagi täiesti suvalist ja üritavad eemale tõrjuda. Tekib tunne nagu peategelane oleks kummitus, keda keegi ei näe või ei taha näha. Sellist veidrat tunnet pole minus ükski teine mäng tekitanud. Batman Arkhami sarjas olid ju ka tänavad täiesti inimtühjad aga seal oli see kuidagi põhjendatud ja sellist isolatsiooni on ka paljudes teistes mängudes kohanud.
Teine lugu on aga siis kui juhtud täiesti lagedale platsile kuhu järsku sajavad sisse mingid mutandid või sõdurid. Siis on mängija kohe tähelepanu keskpunktis ja tuleb erinevaid kombosid taguma hakata. Võitlus mehaanika meenutab taaskord viimaseid Batmani mänge, ainult selle erinevusega, et mängija saab endale ise kombosid kokku laduda. Tuuakse sisse selline taktikaline pool, kus mängides tuleb erinevaid nuppe lahti lukustada ja siis nagu klotsidest sobivaid kombosid kokku laduda. Kombo õnnestumisel antakse mängijale teatud boonuseid, taastuvad pisut elud või saavad vaenlased löökidest ekstra kahju. Uudne lähenemine küll aga kuna boonus rakendub ainult perfektselt sooritatud kombo puhul ja tihti kombod ei õnnestu siis lõpus tagusin ikkagi ainult ruutu ja vedasin nii ennast võitlustest läbi. Tulemuseks väga üksluised ja igavad kaklus momendid mängus.
Kui lugu kannaks siis võiks ju igavat mängitavust taluda, et näha järgmist vahevideot, aga kahjuks ei pakkunud ka lugu mingit põnevust. Tegelased pole üleültse sümpaatsed ja ei pane kaasa elama, lugu on pisut segane ja põnevaim moment, mis natukenegi kaasa haaras juhtus siis kui mängitud oli 50% loost. Ainukene asi, mis pisut päästis ja tõepoolest originaalsust pakkus oli peategelase võime inimeste mäludes sobrada ja oma äranägemise järgi mälupilte muuta. Edasi tagasi mälestustes kerimine ja nende muutmine oli küll lahe aga seda sai teha mängus ainult mõned loetud korrad.
Lõpuks saigi minu jaoks saatuslikuks üks mitmest lainest koosnev bossi võitlus mida ma paari-kolme katsega ära ei sooritanud. Peale põrumist tuli uuesti alustada esimesest lainest ja siis lõin ma käega. Ei ole nii hea teosega tegemist, et nii palju energiat ja aega sinna panna, eriti siis kui riiulil ootavad palju palju kvaliteetsemad mängud oma korda.

Mina soovitangi seda mängu ainult siis kui midagi paremat mängida pole ja mäng õnnestub minimaalse/tasuta raha eest hankida. Sellel on kahtlematta head küljed olemas aga üldmulje ei jäänud küll hea. Hindeks viie palli skaalal 3-.
Pilt

Selle postitusega on nõus:
Tom-D
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar
 
Postitusi: 709
Liitunud: 3/2/2010
Asukoht: Pärnu


Mine R

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


FOXGEAR