The Last of Us Remastered

Hinda mängu.

5
3
100%
4
0
Pole hääli
3
0
Pole hääli
2
0
Pole hääli
1
0
Pole hääli

Hääli kokku : 3

The Last of Us Remastered

PostitusPostitas Eddynstain » 12 Apr 2014, 21:37

The Last Of Us Remastered
Pilt

20 years after a pandemic has radically changed known civilization, infected humans run wild and survivors are killing each other for food, weapons; whatever they can get their hands on. Joel, a violent survivor, is hired to smuggle a 14 year-old girl, Ellie, out of an oppressive military quarantine zone, but what starts as a small job soon transforms into a brutal journey across the U.S.

The Last of Us Remastered includes the Abandoned Territories Map Pack, Reclaimed Territories Map Pack, and the critically acclaimed The Last of Us: Left Behind Single Player campaign that combines themes of survival, loyalty, and love with tense, survival-action gameplay.
  • Multiplayer: Jah
  • Uudised ja eelvaade: IGN
  • Screenshotid: IGN
  • Videod:IGN

The most important details for The Last of Us Remastered are that it will be full 1080p, have higher resolution character models, improved shadows and lighting, several other gameplay improvements, and in-game cinematic commentary from the cast and creative director.

Teaser Trailer
Viimati muutis Eddynstain, 14 Apr 2014, 15:38, muudetud 2 korda kokku.
M: Sony 32" LCD TV (KDL-32L4000) - 150€
Eddynstain
PS3 sõltlane
PS3 sõltlane
Kasutaja avatar

Re: The Last of Us Remastered

PostitusPostitas magnitudex » 12 Apr 2014, 22:01

Kindel ost ;)

Selle postitusega on nõus:
Raimz
magnitudex
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Eddynstain » 12 Juun 2014, 08:09

Viimati muutis Eddynstain, 15 Juul 2014, 01:48, muudetud 1 kord kokku.
M: Sony 32" LCD TV (KDL-32L4000) - 150€

Tom-D
Eddynstain
PS3 sõltlane
PS3 sõltlane
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tom-D » 12 Juun 2014, 11:12

Jätan vahele seekord. Kuna selle mängu puhul on puhtalt tegemist stooripõhise mänguga, mis mul aga juba läbitud on siis tibake parema graafika pärast uut raha välja käima ei hakka. Nagu ülevalt näha võib siis ega üüratult midagi pildis muutunud ei olegi, pisemaid detaile lihvitud natuke ja "udukiht" eemaldatud ehk siis kontrastsemaks muudetud asja.

Remastered võiks ju uuesti Game of the Year awarde võita 2014 eest, ilmub ju sel aastal nagu uuesti :D Oleks neid väärt küll, juba ootan põnevusega järgmist selle seeria mängu, siiani parim mäng mida mänginud olen.
Xbox One | Xbox | PS4 | Nintendo DS

Selle postitusega on nõus: 2
Eddynstain, taskurebane
Tom-D
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas Raimz » 16 Juun 2014, 21:19

Tom-D kirjutas:... siiani parim mäng mida mänginud olen...

Nõustun täielikult. Tegelikult kuulub terve minu TOP3 Naughty Dog toodangule. TLoU, U2, U3. :good:
Pilt

Eddynstain
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Raimz » 25 Nov 2014, 21:42

Tegin pisut aega tagasi The Last of Us: Remasteredi läbi. Muudatused võrreldes PS3 versiooniga ei ole tõesti just väga suured aga mõningast muutust ikka pildiilu poolelt on märgata. Muidugi oli mäng juba PS3 konsoolil hingematvalt ilus aga PS4-jal on see veelgi ilusam. Eriti tuleb see välja vahevideodes. Mulle meeldib see, et nüüd on võimalik ka vahevideosid vaadata Troy Baker (Joel), Ashley Johnson (Ellie) ja mängu direktor Neil Druckmanni kommentaaridega. Lisadesse on pandud ka dokumentaal "Grounded", mis näitab mängu tegemise tausta poolt. Mulle alati meeldib kui mängudega on taoliseid boonuseid kaasa pandud. Olen väga rahul, et selle mängu uuesti ostsin kuna oman nüüd PS4-ja ja kogu PS3 mängude kollektsioon on koos konsooliga müügis siis see oli tõesti mäng millega oli hea PS4-ja mängude kogule alguse panna.

Niisama mainin, et üks naljakas juhus tuli mul ka mängu lõpu pool ette. See viimane koht, kus mängija peab nakatunutega võitlema, juhtus mul mingi Bug sisse ja seal kohas polnud ühtegi nakatunut. Jalutasin lihtsalt levelis ringi ja korjasin looti, Ellie ütles scriptitult, et "vaata kui palju neid on" ja mina vaikselt muigasin, sest tegelikult polnud seal ühtegi vastast. Ei viitsinud seda kohta ka resettida ja tänu sellele, et selle koha läbimisel ei läinud ültse varustust kaotsi oli mul mängu viimases osas inventaar täiesti punnis asjadest. Kui New Game +´iga kunagi mängu uuesti läbi teen siis tahaks näha kas Bug tuleb uuesti sisse või mitte.

Kes veel näinud pole siis allpool ka video The Last of Us - One Night Live. Tegemist on väikese näidendiga, kus mängus esinenud näitlejad tulevad kokku, et lugeda publikule mängust tuttavaid stseene. Kohal on mängu direktor Neil Druckmann kelle juhendamisel loevad oma rolle Troy Baker (Joel), Ashley Johnson (Ellie), Merle Dandridge (Marlene), Hana Hayes (Sarah) ja Annie Wersching (Tess). Katkendeid mängus kõlanud muusikast mängib Gustavo Santaolalla.
Kes mängu läbi teinud on sellel soovitan vaadata, kes pole siis ei soovita, kuna seal on palju SPOILEREID

Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas KermoDaBoss » 01 Dets 2014, 00:26

suht voimas ikkagi..
Feel Free to PM me :)
KermoDaBoss
PS3 sõber
PS3 sõber