Plaanis ettetellida, kuidas? Game.co.uk kasutajad siia

Kust osta? Kuidas osta? Sooduspakkumised!

Re: Plaanis ettetellida, kuidas? Game.co.uk kasutajad siia

PostitusPostitas Tom-D » 26 Sept 2011, 10:03

Zavvi-l oli mingi promo aeg kus nad endale reklaami tegid, kogu selle aja oli postikulu tasuta, nüüd mingi aeg sai see pakkumine läbi ning Thehut.com ja Zavvi.com mõlemad panid postikulu tagasi, kuid siiski soodsalt. Ennem oli postikulu £0.99 per item, nüüd per order.

Sul on tõesti hirmsalt vedanud siis, pre-orderid vist jõuavadki enamuses neil sisemaa vahelattu ja ka 90% shippib sealt, kõige lihtsam ennem tellimist mail saata ja järgi küsida, et kuskohast huvipakkuv mäng välja saadetakse. In-stock mängud neil enamasti kanali saarte laos ja pre-orderid suuremalt osalt sisemaal, millele makse ei lisandu. Ühesõnaga üks segadus sellega on, kuid maksudeks peaks alati valmis olema kui suma üle 22€, kui just ei ole ennem meili teel kinnitust saanud, et pakk sisemaalt tuleb. Õnneks müüb zavvi mänge suht hea hinnaga ja neil on väga tihti ka hinnasulad, kus ka mõned uuemad mängud maksavadki enamus alla 22€

Ise eelsitan Game.co.uk-d, just sealse reward points süsteemi tõttu, mis mul viimasel ajal jälle toimima on hakanud, olenemata sellest, et teistel eestlastel ei paista asi ikka veel toimivat. :s
Xbox One | Xbox | PS4 | Nintendo DS
Tom-D
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas aarea » 26 Sept 2011, 12:28

imekombel jah see reward points toimib kuigi tingimustes on kindlalt öeldud, et "UK ja ROI only"
aarea
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PostitusPostitas LeFreakElastique » 26 Sept 2011, 12:53

Kuidas te neid reward pointe korjate saate?
"Reward Card
Reward Membership is available to Customers in the UK and ROI for for life, and you can sign up online right here. You'll receive your Reward Card number immediately, which means that you can start using it straight away for shopping online. Your card will arrive in the post shortly so you can use it in our Stores as well!"

Kõigepealt peaks teie kodusele aadressile see kaart ju saadetud olema või kuidas ma selle kaardi numbri teada peaksin saama.

Samas mul oli selline tunne, et mul kogunes varasemalt neid reward punkte automaatselt. Kuid kodulehe uuendes ma neid enam ei leia ning nüüd küsitakse reward kaardi tegemise eest 3£ või olemasoleva kaardi koodi (mida ma ei tea). Kuid võib-olla mu tunne ja mälu petab mind ning tegelikult ei saanudki mingeid punkte varasemate tehingute eest.
Pilt
LeFreakElastique
PS3 sõber
PS3 sõber

PostitusPostitas aarea » 26 Sept 2011, 14:05

Reward card saadeti eraldi ümbrikuga peale 3£ tasumist.
Reward punkte hakkas koguma alles peale seda kui olid sisesanud kaardinumbri (eelnevaid tellimusi ei arvestatud)

nt hetkel "you have 2560 Reward Points worth £6.40."

Kaarti füüsiliselt kasutan raamatutel järjehoidjana
aarea
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PostitusPostitas LeFreakElastique » 26 Sept 2011, 15:15

Aga siis peab ju reaalne UK aadress olemas ka olema, kust oma kaart kätte saada. Ma olen aru saanud, et antakse suvaline UK aadress ning hiljem tellitakse mängud teisele aadressile ehk Eesti omale. Kuid reward kaarti ma ju Eestisse tellida ei saa või saan?
Pilt
LeFreakElastique
PS3 sõber
PS3 sõber

PostitusPostitas Tom-D » 27 Sept 2011, 13:30

Kõigepealt ostad omale Reward Card'i, vahet pole kuhu sa ennast reganud oled, kaart saadetakse sulle kasvõi teise maailma otsa. Kaardi number aga tuleb koheselt e-maili peale ja selle saad kodulehel oma kontoga kohe ära siduda. Mingeid aadresse muutma ega muid pettusi kasutama mina pole pidanud, lihtsalt ostan oma kogutud punktide eest mänge. Gears of War 3 pre-orderiga suutsid nad uuenenud süsteemi tõttu igasugu vigu teha ja kokku kompenseeriti nende errorite eest mind £15 väärtuses punktidega. Nüüd £55 eest punkte ainult järgi, oma viimased 6 tellimust olen kõik punktide eest ostnud, sealhulgas 2 pre-orderit.
Xbox One | Xbox | PS4 | Nintendo DS
Tom-D
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas Dazed_Up » 28 Sept 2011, 17:02

Tänan kõiki panuse eest,
Igaks juhuks tellin esimesed 2 mängu ( BF3 ja AC:R ) game.co.uk-st, lootes nad väljatulemis päeval või varem kätte saada.
Dazed_Up
Uudistaja
Uudistaja
Kasutaja avatar

Eelmine

Mine Internetipoed

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR