PS3 Planet Game of the Year 2010.

PS3 konsoolimängude tutvustus ja arutelu

PS3 Planet Game of the Year 2010.

PostitusPostitas Raimz » 08 Dets 2010, 22:22

PS3 Planet foorumi kasutajate 2010 aasta lemmik mängu valimine on alanud ja kestab kuni detsembri lõpuni. Jaanuari alguses selgub 2010 aasta TOP 10 mängu.

Reeglid
> Iga kasutaja saab hääletada ainult ühe korra, enne hääletust soovitan korralikult meelde tuletada kõik 2010 aasta mängud mida mängitud sai. Aasta alguses oli päris palju häid mänge mis võivad meelest ära minna.
> Hääletada tohib ainult mängude poolt mis on ilmunud PS3 konsoolile ja mille ilmumis aasta on 2010.
> Iga kasutaja tohib maksimaalselt nimetada oma 5 lemmik mängu, kusjuures mängud peavad olema paremus järjestuses mille põhjal esimene koht saab 5 punkti ja viies koht 1 punkti.
> Hääletamine toimub Privaat Sõnumite teel ja sõnumid saata siis mulle. Sõnumi pealkiri võiks olla "PS3 Planet 2010 GOTY" või midagi taolist. Siis on mul postkastis nendega lihtsam majandada.

EDIT:

PS3 Planet GOTY 2010 hääletamine on lõppenud, hääled on kokku loetud ja tulemused on selgunud. Ära tasuks veel märkida, et hääletusest võttis osa 18 kasutajat, pole just kõige suurem arv aga kuna tuli koostada oma TOP 5 siis sai tabelisse ikkagi päris palju mänge ja esikohtade peale oli tihe rebimine. Paaril korral said mängud võrdselt punkte ja siis panin tabelisse kõrgemale kohale mängu mis sai rohkem kasutajate hääli.
Tänan kõiki kasutajaid, kes hääletasid ja aitasid sellega 2010 aasta PS3-e mängu välja selgitada. Kindlasti korraldan sama asja ka 2011 aasta lõpus ja loodan, et järgmine kord saadab üritust veelgi suurem osavõtt. Nüüd aga tulemuste juurde.

10. Koht
Spoiler: näita
Modnations Racers - 7 punkti

9. Koht
Fallout: New Vegas - 12 punkti

8. Koht
MAG - 13 punkti

7. Koht
F1 2010 - 15 punkti

6. Koht
God of War III - 15 punkti

5. Koht
Red Dead Redemption - 18 punkti

4. Koht
Battlefield: Bad Company 2 - 21 punkti

3. Koht :bronze:
Heavy Rain - 22 punkti

2. Koht :silver:
Call of Duty: Black Ops - 22 punkti

1. Koht :gold:
Gran Turismo 5 - 28 punkti
Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

Re: PS3 Planet Game of the Year 2010.

PostitusPostitas Raimz » 22 Dets 2010, 22:37

Kuna aasta oli pikk siis võib juhtuda, et mõned aasta alguses ilmunud mängud hakkavad meelest minema. Siin on teile väike spikker, kus on välja toodud mõned 2010 aasta kuulsamad ja nimekamad mängud. Äkki on sellest nimekirjast mälu värskendamisel ja listi koostamisel natukene abi.

Bayonetta
Darksiders
Dark Void
MAG
BioShock 2
Heavy Rain
Aliens vs. Predator
Battlefield: Bad Company 2
God of War III
Final Fantasy XIII
Yakuza 3
Just Cause 2
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
2010 FIFA World Cup South Africa
ModNation Racers
Lost Planet 2
Split/Second
Red Dead Redemption
Prince of Persia: The Forgotten Sands
UFC Undisputed 2010
Mafia II
EyePet: Your Virtual Pet
NHL 11
R.U.S.E.
Dead Rising 2
FIFA Soccer 11
Castlevania: Lords of Shadow
Enslaved
Pro Evolution Soccer 2011
NBA 2K11
Medal of Honor
Vanquish
Fallout: New Vegas
WWE SmackDown vs. Raw 2011
Star Wars: The Force Unleashed II
Need For Speed: Hot Pursuit
Call of Duty: Black Ops
Assassin's Creed: Brotherhood
Gran Turismo 5

Nüüdseks on hääletanud pisut üle 10 inimese ja mingi pilt rahva lemmikutest hakkab tekkima aga loomulikult oleks see pilt selgem ja informatiivsem kui rohkem hääli tuleks.
Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Nikson » 30 Dets 2010, 23:47

Saatsin ka mingi tabeli ära, aga see pole päris optimaalne. Ma pole selline mängur kes kõik uue mis välja tuleb kohe ära ostab. Ootan kuni hind veidigi langeb ja soetan siis omale. Eks muidugi mõningaid erandeid on ja mõned head mängud on ostetud, aga pole veel mängima jõudnud neid ja seega ei saa ma neid veel tabelisse panna. Kahjuks on näiteks Uncharted 2 2009 aasta lõpus välja tulnud, aga ise mängisin seda sel aastal ja oleks kindlasti mul esikohal olnud, aga...
Üldiselt sai mingid nimed saadetud, et oleks vähemalt hääletajaidki rohkem, aga see pole kindlasti minu sel aastal mängitud mängude edetabel.
Hattrick! Tulge mängima!
Nikson
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas MasterKili » 31 Dets 2010, 10:24

Täpselt samas seisus olin see aasta ka mina. Kokku terve aasta peale sai mängitud ca 30 erinevat mängu, kuid kui ma jõudsin sinnamaale, kus hakkasin oma 2010 välja tulnud mängude edetabelit koostama, selgus karm tõde, et neist 30-st mängust alles iga kümnes oli välja lastud aastal 2010. Nii piirduski minu top 5 vaid esikolmikuga ning kindlasti oleks ta olnud hoopis teistsugune, kui pundis oleks võinud olla ka 2009 mängud.
Vähemalt sain oma lemmikmängu asetada kohale nr. 1.

Edu hääletamisel!
MasterKili
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Raimz » 01 Jaan 2011, 20:52

PS3 Planet GOTY 2010 hääletamine on lõppenud, hääled on kokku loetud ja tulemused on selgunud. Muutsin teema esimese postituse ära ja TOP10 tabel koos punktidega on seal. Tänan veelkord kõiki, kes hääletasid ja aitasid sellega tabeli koostamisele kaasa. Loomulikult on siin teemas oodatud ka teiepoolsed kommentaarid tabeli tulemuste kohta. Kas teie lemmikud jõudsid tabelisse ja kas oli ka mingeid üllatajaid?
Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas FanBoy » 01 Jaan 2011, 21:00

Esikolmik on jah selline, et ei arvanudki sellist tulevat. :-D

Muidu eks ma enamvähem rahul, lemmik mäng pääses ikkagi esikolmikusse mul.

Üllatav, et Modanation oli päris kõrge koha saavutanud.
FanBoy
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

PostitusPostitas ImSander » 01 Jaan 2011, 23:28

Ma andsin Modnationile oma ainukese hääle :p. Ma arvan, et asi on siin selles kinni, et mida keegi on mänginud ja mida mitte. Modnation Racers on mul ainuke 2010 aasta mäng.
Pilt
ImSander
PS3 sõltlane
PS3 sõltlane
Kasutaja avatar

Medalid: 1
1 koht (1)

PostitusPostitas Conflict » 02 Jaan 2011, 12:22

Võitja on minu arust küllaltki ootuspärane. Ise teda küll oma esimeseks valikuks ei pannud, kuid absoluutselt ei kurda ka, kindlasti on GT5 väärt Game of the Year tiitlit. Tegemist siiski ilmselt aasta suurima PS3 hitiga.

Tuska teeb aga jätkuvalt 2. koht. Pole kunagi aru saanud ega hakkagi aru saama, miks keegi peaks CoD-i poolt hääletama. Tegemist on ammu mandunud seeriaga, mis aastast aastasse tuleb sisuliselt sama tootega välja. Single player on absoluutne rämps ja üldse pea olematu, kogu rõhk, nagu ikka tänapäeval, on pandud multiplayerile (mis mind külmaks jätab).
"I'd crawl into a toilet if it kept me out of sight." - Solid Snake, MGS4
Conflict
PS3 sõber
PS3 sõber
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Wuss » 02 Jaan 2011, 13:17

Black ops oleks siiski väärinud esimest kohta. :D
Wuss
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PostitusPostitas lolruxlol » 02 Jaan 2011, 13:21

Ei oleks minu arust. Viimane hea CoD mäng oli 4. Ei väida, et BO halb oleks aga CoD 4 on kõigist üle MP suhtes.
Pilt
lolruxlol
PS3 sõltlane
PS3 sõltlane
Kasutaja avatar

Järgmine

Mine Mängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR