PS3 Planet Game of the Year 2011.

PS3 konsoolimängude tutvustus ja arutelu

Re: PS3 Planet Game of the Year 2011.

PostitusPostitas Conflict » 01 Jaan 2012, 14:15

trucha kirjutas:
RRX kirjutas:Ainuke mäng mida ma ootan järgmiselt aastalt on GTAV, kui see ikka tuleb välja 2012.

+1
kah tulevasel aastal ootan hetkel aind 2 mängu,
mg rising ja asuras wrath.
Ma peaks siis kohe aastat negatiivselt alustam ja panema -1, kuna GTA5 ja MGR on kõige vihatumate 2012 mängude seas (niivõrd kui mänge saab "vihata"). :-D

2011 oli hea mänguaasta. Endal jäi küll suuresti vahele ajanappuse tõttu, nii et palju kaotatud aega vaja tasa teha.
"I'd crawl into a toilet if it kept me out of sight." - Solid Snake, MGS4
Conflict
PS3 sõber
PS3 sõber
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Raimz » 01 Jaan 2012, 21:16

PS3 Planet GOTY 2011 hääletamine on lõppenud, hääled on kokku loetud ja tulemused on selgunud. Muutsin teema esimese postituse ära ja TOP10 tabel koos punktidega on seal. Tänan kõikki, kes hääletasid ja aitasid sellega tabeli koostamisele kaasa. Loomulikult on siin teemas oodatud ka teiepoolsed kommentaarid tabeli tulemuste kohta. Kas teie lemmikud jõudsid tabelisse ja kas oli ka mingeid üllatajaid?
Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas EstonianBeast » 01 Jaan 2012, 21:29

Kuna tekst arutab mis kohal mis mäng on siis ei hakka ma seda spoilima teile ja panen oma teksti spoilerisse niiet saaksite ise TOP10 avastada kui te seda juba teinud pole.

Spoiler: näita
Üsna kena list, millegi pärast imelik näha et Dirt 3 nii kõrgel asetseb, aga okei.
Igatahes ise lootsin, et BF3 saab esimese, halvimal juhul teise koha, kuid kolmas pole paha. Ning üllatusin, kui nägin, et Skyrim esikolmikusse ei saanud.
EstonianBeast
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

Medalid: 2
2 koht (1) 1 koht (1)

PostitusPostitas Eddynstain » 01 Jaan 2012, 22:33

Spoiler: näita
päris okei list, aga üllatusin kui nägin, et L.A Noire ja Batman Arkham City nii all olid. Aga Uncharted 3 väärb kindlasti seda kohta kus ta on :)
M: Sony 32" LCD TV (KDL-32L4000) - 150€

Selle postitusega on nõus: 2
marko012, Raimz
Eddynstain
PS3 sõltlane
PS3 sõltlane
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tom-D » 02 Jaan 2012, 07:35

Mina jäin rahule, kolm mängu minu top viiest jõudsid ka reaalselt top viite seega nuriseda ei saa. :D
Xbox One | Xbox | PS4 | Nintendo DS
Tom-D
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas Krissmanni » 02 Jaan 2012, 11:25

Loodan, et tabeliga on tutvust tehtud ja ma ei riku avastusrõõmu.
Väga positiivne, et Killzone 3 ja Skyrim on tabeli keskel, kuid kurb, et Dead Space 2 ei ole mahtunud. Viimane kummitas mind küll läbi terve aasta.
Aga head nimed kõik. :)
Kui muidu meeldib mulle korralikult kodutööd teha ja eelnevalt tiiserite peale suud vesistada, ootusärevusest patja nutta ja niisama artikleid luges end tulevaga kursis hoida, siis 2011 üllatajaks oli väike pomm nimega Limbo, millest ma ööd ega mütsi polnud kuulnud.

2011 oli tõesti ilus mängu-aasta. Tellimisrõõmu oli enam kui euro eest, mänguaega tüüpiliselt liiga vähe ja sügis-talve perioodil läks kõik käest ära, sest uusi must-have lemmikuid tuli uksest ja aknast ning väga keeruline oli kõigile tähelepanu jagada.. Aga ma ei kurda: õiged mängud on riiulis ja mis sügisest tegemata jäi, saab lähikuudel ette võtta.

Ja oma tulevikus näen ma veel midagi sellist nagu .. Max Payne 3, Tomb Raider, GTA V, Mingi Loto PeaVõit, BioShock Infinite .. ja mida kõike hing ihaldama peaks.
Pilt
All in the game yo... All in the game.
Krissmanni
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas trucha » 02 Jaan 2012, 12:20

Top 2 sobis väga :)

Aitäh goty valimiste eest Raimz :)
Ma sosistan endamisi "what the ****" umbes 20x päevas.
trucha
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Raimz » 02 Jaan 2012, 15:32

trucha kirjutas:Aitäh goty valimiste eest Raimz :)

Võtke heaks. Eks tuleval detsembril jätkame traditsiooni.

Natukene statistikat statistika sõpradele.
> Hääletusest võttis osa 25 kasutajat.
> Ära mainiti 41 erinevat mängu millest 14 mängu sai vähemalt korra 5 punkti.
> Mängude keskmiseks punkti summaks tuli 8,5.
> Võitja mäng oli 6 kasutaja lemmik ja 12 kasutajat mainisid seda oma Top5-es.

Nüüd siis minu muljed tabelist. SPOILERisse ei pane aga kes tabeliga tutvunud pole ja soovib sellega tutvudes üllatuda siis edasine jutt pole teie jaoks.
Üldiselt jäin ka ise tabeli tulemustega rahule.
Natukene kahju, et Mass Effect 2 tabelis viimasele kohale platseerus, tegemist ikkagi üli hea mänguga ja 2010 aastal kui see ilmus X360-nele ja PC-le võitis see meeletult GOTY auhindu ja nüüd meie tabelis nii teenimatult vähe punkte. Vaadake trailerit, tegemist ikkagi päris eepilise mänguga ja kindlasti soovitan seda proovida, eriti inimestel, kes hindavad head stoorit ja Sci-Fi märuleid.
See, et Uncharted 3 tabeli kinni pani ja PS3 Planet GOTY 2011 tiitli napsas tegi mind väga rõõmsaks. Olin kindel, et Uncharted jõuab Top 3 mängude hulka aga esimese koha peale poleks küll julgenud raha panna. Kartsin, et kuna tegemist ikkagi üpris uue mänguga pole paljud jõudnud seda proovida. Kui hääletuse tulemused tulid ja Uncharted järjest suuri punkte sai olin tõeliselt üllatunud ja lõpp tulemust võib küll nimetada teiste 2011 aasta mängude ownimiseks. Praktiliselt poole punkti summaga tegi see teise koha mängule ära ja sellega on üpris selge, et Uncharted 3 on mäng mida peaks iga PS3 omanik proovima.
Suur üllatus oli see, et Modern Warfare 3 ei jõudnud Top10-nesse. Tegelikult jäi ta sellest nimekirjast ikka väga kaugele maha, saades ainult 8 punkti mis nagu ülal mainisin on isegi alla keskmise punkti summa. Samas pole sellest ültse kahju, ei väida, et MW3 oleks halb mäng aga Top10 on täis ikka tõsiseid pärleid.
Kokkuvõttes võib öelda, et 2011 aasta oli ikka gamerite vastu väga lahke ja tõi palju-palju häid mänge.
Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tom-D » 02 Jaan 2012, 15:43

ME2 madal koht pani ka endal kukalt sügama aga kuna tegu oli juba jaanuaris ilmunud mänguga siis olid emotsioonid ja kogemus kõigil juba meelest läinud. Loodan, et Mass Effect 3 napsab sel aastal koha esikolmikus, kuna tegemist siiski meeletult sisuka mänguseeriaga mille universum ei tohiks kedagi külmaks jätta.
Xbox One | Xbox | PS4 | Nintendo DS

Selle postitusega on nõus: 4
FanBoy, Latency666, lolruxlol, Raimz
Tom-D
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

Eelmine

Mine Mängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist