PS Planet Game of the Year 2012.

PS3 konsoolimängude tutvustus ja arutelu

Re: PS Planet Game of the Year 2012.

PostitusPostitas Raimz » 01 Jaan 2013, 20:12

Hääletamine on läbi ja aasta mäng on välja selgitatud. Tulemused esimeses postituses.
Tänud kõigile, kes hääletasid.
Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tom-D » 01 Jaan 2013, 22:31

Vinge edetabel :good: Oleks tahtnud näha Mass Effect 3 natuke kõrgemal kohal ja Borderlands 2 oleks võinud tulla esikolmikusse.

Vita tabel ka minu meele järgi kui teise ja kolmanda koha mängud ära vahetada :p
Xbox One | Xbox | PS4 | Nintendo DS
Tom-D
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas m2ri0 » 01 Jaan 2013, 23:28

Borderlands 2 ja Hitman oleks võinud ikka esikolmikusse mahtuda !
"People say nothing is impossible, but I do nothing every day."
m2ri0
PS3 fänn
PS3 fänn
Kasutaja avatar

PostitusPostitas marko012 » 02 Jaan 2013, 00:45

Hitman oleks võinud parema koha saada ja muidugi ka The Walking dead
Ma imestasin ,et Max Payne 3 .1koht
Pilt
marko012
PS3 sõltlane
PS3 sõltlane

PostitusPostitas EstonianBeast » 02 Jaan 2013, 06:42

Pole midagi imestada, tegu on siiski fantastilise mänguga!
EstonianBeast
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

Medalid: 2
2 koht (1) 1 koht (1)

PostitusPostitas Raimz » 03 Jaan 2013, 13:45

Max Payne 3 näol on tegemist tõesti fantastilise mänguga ja väärilise seeriaga. Imestada pole siin küll midagi, et mäng jõudis poodiumi kõrgemale kohale. Kui ma poleks 1.jaanuaril saadetud postitust arvestanud oleks Max Payne edu veel suuremgi olnud aga viimane hääletaja tõi teise ja kolmanda koha nii napilt järele. Osaliselt on edu võti kindlasti selles, et mäng ilmus aasta alguse poole ja paljud kasutajad olid jõudnud seda mängida. Hitman ja Far Cry 3 said kindlasti tänu sellele vähem hääli, et ilmusid aasta lõpus.

Esikolmik on tõesti väga väärikas ja toob välja selle aasta paremiku. Minu arust oleks võinud kohtadel 4-6 olla Borderlands 2, The Walking Dead ja Mass Effect 3. Mass Effect 3 tegelikult isegi poodiumil kolme parima hulgas.

Kõige suurem ebaõiglus tabelis minu arust oligi Mass Effect 3-e nii tagasihoidlik koht. Sama juhtus ka eelmisel aastal Mass Effect 2-ga. Ok, tuleb tunnistada, et seeria lõpp oli nii ja naa aga ikkagi on tegu väga-väga hea mängu seeriaga mida saadab eepiline stoori, hea muusika, sümpaatsed tegelased ja suurepärane ja läbimõeldud taustalugu. Kõik see universum, iga rassi ajalugu, planeedid ja kogu kooslus - mäng on tohutult mahukas ja on näha kui palju vaeva selle nimel nähtud on.
Miks see nii lahjalt siin foorumis vastu võetakse on minu jaoks müstika? Aga eks maitsed on erinevad ja paljudele ei meeldi vb selline ulmekas.

Naljakas on ka see, et teist korda järjest jäi Call of Duty seeria esikümnest välja.
Pilt
Raimz
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PostitusPostitas LeFreakElastique » 03 Jaan 2013, 14:35

miskipärast on igasugune kosmoseteema minule täiesti välistatud (mõni erand on), ma lausa imestan miks neid niipalju mängitakse ja filme vaadatakse ning fps'dest olen ka viimasel ajal loobunud. igasuguste kiirte tulistamine, galatikatest mõllamine, suurte lõputute eludega bosside killimine, igasugused maagiad ja loitsud - need käivad minust suht kaarega mööda (on erandeid). aga jah far cry 3'me kiidulaul on mind viinud selleni, et proovin üle hulga aja fps. nagu eelnevalt mainisid, maitsed on erinevad...
Pilt

Selle postitusega on nõus:
trucha
LeFreakElastique
PS3 sõber
PS3 sõber

Eelmine

Mine Mängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

FOXGEAR