Call of Duty: Modern Warfare 2

Hinda mängu.

5
14
54%
4
6
23%
3
2
8%
2
1
4%
1
3
12%

Hääli kokku : 26

Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

PostitusPostitas PESAMUNA » 10 Mär 2012, 10:10

Megabo kirjutas:Otsin kaaslast kellega special ops missioone koos teha, eks andku teada kes viitsib.

Ma pühapäeval koju, siis lisan sind. Olen ka ise nendest spec opsidest huviatatud.
PESAMUNA
Uudistaja
Uudistaja
Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tom-D » 16 Aug 2012, 09:51

Raimz-i soovitusel sai omale Call of Duty seeria soetatud ja peab tõdema, et sain suure positiivse üllatuse osaliseks. MW2 oli esimene mille läbi tegin. Veterani peal oli ikka kõvasti lihtsam kui esimene osa, see oli natuke pettumus. Õnneks suutis Special Ops veterani raskusel selle natuke kompenseerida :D Meeldis hullult relvade ja scopide valik, mis oli üsna suur. Stoory oli väga hea ja tore oli näha samu tuttavaid tegelasi eelmisest osast. Sai ka paar online kaarti ära proovitud Team Deathmatch läbi, jube lahe oli, õnnestus üks mäng ka domineerida lausa. Soe soovitus minu poolt. Järgmiseks läheb Black Ops konsooli :p
Xbox One | Xbox | PS4 | Nintendo DS

Selle postitusega on nõus: 2
PESAMUNA, Raimz
Tom-D
Moderaator
Moderaator
Kasutaja avatar

PS3 Planet toetaja!

PostitusPostitas FanBoy » 19 Sept 2012, 16:03

mul oleks abi vaja. nimelt multiplayeris mängides muutub mu 3bar päris tihti 1bariks ja hakkab lagima. internet mul korralik ja ei suuda aru saada miks eile mängisin ma 3bariga ja suurepärane connection ja täna jälle 1bar ja hull lag. :bad: võtab mängutuju täitsa ära.

E: ja nüüd juba järgmine probleem. tulen koolist koju panen mängu tööle ja ei jõua isegi menüüd ette võta paneb mängu lihtsalt kinni ja ilmub ette tavaline ps menu. mis toimub?? proovisin mitu korda lihtsalt viskab välja ei jõua isegi mängu minna
FanBoy
PS3 friik
PS3 friik
Kasutaja avatar

PostitusPostitas waintz » 25 Sept 2012, 20:14

FanBoy kirjutas:mul oleks abi vaja. nimelt multiplayeris mängides muutub mu 3bar päris tihti 1bariks ja hakkab lagima. internet mul korralik ja ei suuda aru saada miks eile mängisin ma 3bariga ja suurepärane connection ja täna jälle 1bar ja hull lag. :bad: võtab mängutuju täitsa ära.

E: ja nüüd juba järgmine probleem. tulen koolist koju panen mängu tööle ja ei jõua isegi menüüd ette võta paneb mängu lihtsalt kinni ja ilmub ette tavaline ps menu. mis toimub?? proovisin mitu korda lihtsalt viskab välja ei jõua isegi mängu minna

Ära muretse mul sama jama,aga see on mööduv.Proovi korduvalt küll vastu võtab :-D
Pilt
waintz
PS3 sõber
PS3 sõber
Kasutaja avatar

Eelmine

Mine C

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR